9/11 a NWO

Novinky

Záhadná umrtí svědků z 9/11Bohužel jen anglicky...

Barry Jennings - slyšel exploze ve WTC 7,v dokumentech poskytoval svá svědectví o tom,jak překračoval mrtvá těla v budově 7.Zemřel záhadně 19.srpna 2008 na zástavu srdce,2 dny předtím,než NIST uveřejnil zprávu o kolapsu WTC 7.

Beverly Eckertová - během útoku zemřel její manžel,žalovala vládu USA a Saudy a byly ji nabízeny peníze,aby mlčela.Zemřela 12.února 2009 při leteckém neštěstí,týden před smrtí se setkala s prezidentem Obamou

Kenneth Johannemann - údržbář ve World Trade Center.Řekl,že ve WTC slyšel exploze ze sklepa,ne z vrchních pater budovy.Zastřelil se v srpnu 2008

Michael H.Doran - právník,pomáhal pozůstalým obětí vyřizovat a přijímat odškodnění. 18.dubna 2009 zemřel při leteckém neštěstí v Ohiu.

Christopher Landis - pracoval pro dopravní podnik v DC a dal hnutí PentaCon fotografie a filmové nahrávky,včetně svého svědectví.Týden po zveřejnění dokumentu spáchal sebevraždu

Bertha Champagne - hlídala děti rodině Marwina Bushe,ten měl na starosti bezpečnost na letišti v Dulles,odkud vzlétl Let č.77 a ve World Trade Center.10.října 2003 byla nalezená na příjezdové cestě u domu Marwina Bushe,poté,co ji srazilo vlastní auto.

Paul Smith - pilot Chopperu ABC,který zachytil náraz Letu č.175 do WTC.Zemřel 7.října 2007,když se mu do cesty dostal taxík,kterého vytlačilo 'černé auto'.Auto nebylo identifikované.

John Del Giorno - byl kameraman Chopperu Paula Smitha.Řekl,že natočil,jak Let č.175 narazil do WTC.Po vyptávání reportérů,odmítl mluvit o tom,co doopravdy viděl.

Generál major David Wherley - muž,který poslal 11.září do vzduchu stíhačky.22.června 2009 zemřel během vlakové nehody,při které se srazily 2 vlaky.Vyšetřovatelé nehody zjistili,že vlak byl řízen automaticky,ne manuálně.

Salvatore Princiotta - hasič z vozu č.9.Podle jeho svědectví na  hasičském voze se zvenku
vysypaly okna.23.května 2007 byl nalezen zavražděn.

David Graham - před 11.září viděl 3 údajné únosce s pákistánským obchodníkem.Tuhle událsot nahlásil FBI.která mu vyhrožovala.17.září 2006 byl nalezen mrtvev,byl otráven.Jeho smrt se nikdy nevyšetřovala.

1.2.2010: Video odstraněno z důvodu porušení smluvních podmínek


Žádné komentáře