9/11 a NWO

Novinky

Záhadná úmrtí svědků z 11.září


Starší video, ale je dobré ho vidět, protože je to další kus příběhu. Proč někteří lidé, kteří říkali do televize nebo do novin o explozích ve věžích a v budově č.7 měli nehodu nebo se rozhodlui spáchat sebevraždu?

Doufám, že to video nesmažou jak minule.
Barry Jennings - slyšel exploze ve WTC 7,v dokumentech poskytoval svá svědectví o tom,jak překračoval mrtvá těla v budově 7.Zemřel záhadně 19.srpna 2008 na zástavu srdce,2 dny předtím,než NIST uveřejnil zprávu o kolapsu WTC 7.
Beverly Eckertová - během útoku zemřel její manžel, žalovala vládu USA a Saudy a byly ji nabízeny peníze,aby mlčela.Zemřela 12.února 2009 při leteckém neštěstí,týden před smrtí se setkala s prezidentem Obamou
Kenneth Johannemann - údržbář ve World Trade Center.Řekl,že ve WTC slyšel exploze ze sklepa,ne z vrchních pater budovy.Zastřelil se v srpnu 2008 Michael H.Doran - právník,pomáhal pozůstalým obětí vyřizovat a přijímat odškodnění. 18.dubna 2009 zemřel při leteckém neštěstí v Ohiu.
Christopher Landis - pracoval pro dopravní podnik v DC a dal hnutí PentaCon fotografie a filmové nahrávky,včetně svého svědectví.Týden po zveřejnění dokumentu spáchal sebevraždu
Bertha Champagne - hlídala děti rodině Marwina Bushe,ten měl na starosti bezpečnost na letišti v Dulles,odkud vzlétl Let č.77 a ve World Trade Center.10.října 2003 byla nalezená na příjezdové cestě u domu Marwina Bushe,poté,co ji srazilo vlastní auto.
Paul Smith - pilot Chopperu ABC,který zachytil náraz Letu č.175 do WTC.Zemřel 7.října 2007,když se mu do cesty dostal taxík,kterého vytlačilo 'černé auto'.Auto nebylo identifikované.
John Del Giorno - byl kameraman Chopperu Paula Smitha.Řekl,že natočil,jak Let č.175 narazil do WTC.Po vyptávání reportérů,odmítl mluvit o tom,co doopravdy viděl.
Generál major David Wherley - muž,který poslal 11.září do vzduchu stíhačky.22.června 2009 zemřel během vlakové nehody,při které se srazily 2 vlaky.Vyšetřovatelé nehody zjistili,že vlak byl řízen automaticky,ne manuálně.
Deborah Palfrey - rozjížděla prostituci mezi lidmi spoejnými s 11.září. Bývalý agent NSA řekl, že některé její dívky byly rozváženy limuzínami na pokerové hry, které navštěvoval bývalý šéf CIA a Porter Goss, muž z vyšetřovací komise, který v květnu 2006 měl rezignovat kvůli skandálu s prostitutkami a to ráno 11.září měl schůzku se šéfy ISI, kteří poslali 100 000 dolarů Mohamedu Attovi. Podle Wayna Madsena Palfreyová mohla znát dalšího člověk ze skandálu s prostitutkami Jacka Abramoffa, který údajně dovolil použít své kasíno na lodi únoscům z 11.září pár dní před 11.zářím. Palfeyová tvrdila, že má pro vyšetřovací komisi důležité informace. V show Alexe Jonese neřekla jaké, chtěla je dostat k soudu a také dodala, že neplánuje spáchat sebevraždu. Jednoho dne nahlásila na 911 tělo a když přijeli, našli ji mrtvou.
Salvatore Princiotta - hasič z vozu č.9.Podle jeho svědectví na hasičském voze se zvenku vysypaly okna.23.května 2007 byl nalezen zavražděn.
David Graham - před 11.září viděl 3 údajné únosce s pákistánským obchodníkem.Tuhle událsot nahlásil FBI.která mu vyhrožovala.17.září 2006 byl nalezen mrtvev,byl otráven.Jeho smrt se nikdy nevyšetřovala.
Poslední komentáře
02.11.2011 17:26:58: skoda ze to moc lidi nezajima jak to doopravdy bylo....
27.10.2011 23:42:42: no to je hustý