9/11 a NWO

Novinky

Zábavní průmysl: pravda už nemůže být jasnější


Čím dál víc umělců začíná promlouvat o konspiraci kolem sebe.


Nedávno jsem uvedl příběh herce Randiho Quaida, který tvrdil, že se ho snaží zničit stejná skupina, co jeho zničila jeho herecké kamarády. Tento příběh zůstal zahrabán ve spoustě bulváru, nebo jako obvykle, ignorován.

A co Lupe Fiasco, který na Twitteru nazval MTV "oblíbenou stanicí Iluminátů?"


Začínají se ale objevovat takoví, kteří tuhe konspiraci totálně zpochybňují. Tím mám na mysli Jeniffer Hudson.

“Jsem ráda, že někdo přivedl tuhle špínu o Iluminátech, protože by ji mohlo adresovat jedině dítě Boha. Tohle je ta nejignorantnější věc, jakou jsem kdy slyšela. A je úřažlivá protože co? Lidé, kteří jsou tam, kde dnes si nezaslouží být tam, kde jsou? To jsme proto jako nedřeli?


Nesposlouchejte věci tohoto typu, nevěnujete tomu pozornost, protože tito lidé vás tak akorát navádí do takové špíny, takže mějte na paměti, že budete obětí. To je jeich způsob získání. Doporuču vám zůstat od toho dál. Ti, co to čtou, do toho padají. Nemůže to být více nepravdivé."


http://vigilantcitizen.com/?p=6723


Jeniffer Hudson je velice znepokojená řečmi o tom, že je součátí velké konspirace. Elektrošoky, bití a zneužívání ale umí udělat svoje...

Obrázek je jen na vás....

Další, Afrika Bambaataa..

Afrika Bambaataa se považuje za zakladatele hip-hopu a v rozhovoru pro Chicago Times řekl:

“Hip-hop byl unesen luciferskou konspirací. Lidé využívají hip-hop ke spoustě způsobů, které způsobí problémy s myslí. To slovo používají neprávem. Používají to jako část celku. Jako spousta těch rádií, které hrají hip-hop. Šel jsem do těch stanicí a tito "programoví ředitelé" ví hovno o kultuře hip-hopu. Znají rap v jistém rozsahu. Já se jich zeptal: "Kde je vaše go-go, váš hip-house, váš electro-funk, vaše raga, váš R&B a soul?’ A byli ticho."


http://www.suntimes.com/entertainment/3392919-421/bambaataa-hip-hop-music-says.html

Ještě mě zaujal příběh Charlieho Sheena. Kdo si pamatuje jeho slova o 11.září a na soutěž, kterou zorganizoval, by se měl teď zeptat: Co dělá Charlie Sheen teď? Odpověď je jasná: Je v léčebně, protože má problémy s drogama. Od té doby, co začal promlouvat o 11.září se v médiích ukazuje jen ve špatném světle. Přece jenom je to zfetovaný klaun z Hollywoodu, co mele kraviny, že?

Takovéhle případy začínáme číst čím dál častěji. Jak už ale bývá zvykem - lidi potřebují tunu důkazů. Tak tady máte některé z nich. Pravda už nemůže být jasnější.


Poslední komentáře
04.02.2011 22:32:22: Mel Gibson: odkedy sa zle vyjadril o židoch, je na liekoch a preskakujem mu z toho, potom bije zeny....
02.02.2011 19:31:58: Krásně napsáno