9/11 a NWO

Novinky

Z Libye 15.září

Byl jsem schopen posbírat pár zpráv.

Každý libyjec obdržel SMS zprávu:
"Libyjská vláda chce, aby jste 18.září vyšli z domovů a bojovali proti rebelům." Je to past. Tahle SMS byla poslána NATO a ne Kaddáfim. 19.září bude OSN rozhodovat o rezoluci 1973 a NATO potřebuje alší masakr, takže pak bude mít NATO výmluvu v pokračování této nelegální války.
Libyjci, 18.září zůstaňte doma!

http://leonorenlibia.blogspot.com/2011/09/desde-rusia-torr-informa.html

Rebelové z Misraty, armáda 6 ticíců žoldáků zaútočila v plné síle na Sirtu, asi 100 tanků a 900 vozidel s podporou letadly NATO. Výsledkem je, že NATO a jeho žoldáci museli ustoupit.
Ať žijí stateční dobrovolníci z kmenů, ať žijí stateční libyjští vojáci.

NATO bombardovalo město Tubruka. Pamatujte, že toto město leží v severovýchodní Libyi asi 145 km od hranic s Egyptem. Pokud NATO bombardovalo město, tak je to důkazem, že jeho žoldáci ve městě nejsou.

Některé zprávy naznačují, že Sarkozy a jeho společenská návštěva  se konala na jevišti v Kataru


http://leonorenlibia.blogspot.com/2011/09/desde-libia1609.html

Zprávy naznačují, že zvláštní jednotky NATO byly vysazeny v Sirtě, aby zabraly pozice v civilních domech, boje na linii pokračují, když se libyjská Jamahariya snažila sejmout tyto jednotky v centru města.

Milice NATO tvrdí, že se protlačila ke vstupu do města, ale nebyl viděn žádný důkaz. Zvláštní jednotky jsou ve městě obklíčeny a nemají jak ven.

Podobný útok nastal v Bani Walid, když bylo milicím NATO nařízeno tlačit zvenku a zvláštním jednotkám NATO zevnitř. Pokus ošklivě selhal, když milice NATO museli odstoupit po těžkých ztrátách, nechali zvláštní jednotky uvnitř.

Zprávy naznačují, že stovky lidí z milicí NATO bylo zabito při pokusu vtrhnout do Sirty, podobné událostem v Bani Walid.

Milice NATO potvrdily těžké ztráty, ale pokračují v protláčení se do města.

http://ozyism.blogspot.com/2011/09/nato-special-ops-dropped-inside-sirte.html

NATO dodalo loutkám dva náklaďáky horčičného plynu. Zelení je zajali. Ale, kdo bude věřit, že Jamahiriyi, že tohle není její produkt? Jamahiriya by na svou obranu nikdy nevyužila horčičný plyn nebo jakékoliv jiné chemické zbraně nebo ZHN. Je to totálně v rozporu Jamahiryi a všemu, co náš bratr lídr řekl.

Lidé z Mauritánie chtěli zaútoči na ambasádu Kataru a podpořit tak libyjce a skvělého lídra Muammara Kaddáfiho.

Obama a Sarkozy byly v Tripoli na neznámém místě (není jasné, zda vůbec byli v Tripoli)

Podle Italských a Španělských diplomatických zdrojů členové rodiny zrádce
Younise Abdel Fataha vyhrožovali, že promluví veřejně proti přechodné radě v Benghazi, tak je Katar a SAE uplatil 50ti miliony dolarů

Odpor v Sirtě zničil 40 tanků a zabil stovky rebelů.

Libyjká armáda zničila bitevní loď u pobřeží Sirty

Na východě Sirty explodovala nášlapná mina a zničila 22 aut rebelů a pozničení 50ti tanků na západě se rebelové stáhli.

http://libyasos.blogspot.com/p/news.html
Žádné komentáře