9/11 a NWO

Novinky

Wikileaks: FBI utekl gang teroristů z 11.září


A máme tu další úniky Wikileaks, které opět někomu nahrávají - Al-Kájda se snaží připravit špinavou bombu a FBI utekli 4 údajní teroristé, kteří podporovali únosce z 11.září a možná "sami plánovali útok". Tolik víc od člověka, kterého otravují konspirační teorie o 11.září.

Podezřívaní teroristé letěli z Londýna do New Yorku letadlem British Airways tři týdny před útoky.

Údajně sledovali bezpečnost ve World Trade Center, v Bílém domě a ve Virginii, kde je vláda, Pentagon a ředitelství CIA..

O 10 dní později letěli do Los Angeles, kde se usídlili v hotelu blízko letiště, ve kterém byla podle FBI provedena platba od teroristů a kde také zaplatili za letenky.

Personál hotelu řekl vyšetřovatelům, že viděli v jejich pokoji pilotní uniformy a vytisklé jména pilotů, čísla letadel, časy a balíčky adresované do Sýrie, Afghanistánu. Jeruzaléma a Jordánska.

10.září si zabookovali letenky na let American Arilines z Los Angeles do Washingtonu, ale na palubu se nedostali. Následující den byl stejný Boeing 757 unesen pěti teroristy a narazil do Pentagonu.

Místo nasednutí na palubu American Airlines, podezřelí z Kataru - Meshal Alhajri, Fahad Abdulla a Ali Alfehaid - letěli zpátky do Londýna a odtud zpět do Kataru. Jejich lokace je dnes neznámá.

Vyšetřovatelé také hledali čtvrtého muže, Mohameda Al Mansooriho, který podle nich podporoval údajné teroristy, když byli v USA.

Muž z Arabských Emirátů žil na Long Beach v Los Angeles. Jeho lokace je také neznámá a američtí úředníci ho umístili na mezinárodní seznam teroristů, protože "možná představuje hrozbu přemístěním do USA a v cizině".

FBI celou záležitost odmítla komentovat.

http://www.telegraph.co.uk/news/worldnews/wikileaks/8296860/WikiLeaks-FBI-hunts-the-911-gang-that-got-away.htmlŽádné komentáře