9/11 a NWO

Novinky

Wiki(Israel)leaks


V depeších jsou všichni nepřátelé USA - Čína, která chce sjednoti Koreje, Saudská Arábie, která financuje Al-Kájdu, Irán a jaderné hlavice ze Severní Koreje a další. Ale jen jedna země z toho vyšla dobře - Izrael, jehož premiér je hodný, milý člověk, což zvyšuje podezření. Investigativní novinář a bývalý agent NSA Wayne Madsen, Anthony Schaffer z operace Able Danger a Alex Jones se shodnou v jednom - je to propaganda.

Wayne Madsen v rohovoru pro Russia Today řekl, že dokumenty neřekli nic nového a že jeho zdroje v OSN a zemích, kterých se dokumenty týkají, nazývají Wikileaks "Wiki Israel Leaks".
Podle Madsena z těchto úniků těží Izrael, který v depeších vystupuje v dobrém světle.Editor New York Times dokonce přiznal, že ty úniky nezískali přímo od Wikileaks, ale od anonymního zdroje.Anthony Schaffer říká, že dokumenty neodhalili nic nového, že je to povyk pro nic, dokumenty podle něj odhalují to, co chtějí lidi slyšet. A také se zmiňuje o bezpečnostní prověrce, kterou musel daný člověk mít, aby dokumenty získal.A nakonec, Alex Jones říká, že je to propaganda a dezinformace.
Člověk, kterého zatkli za vypuštění dokumentů se dostal k tajným materiálům až moc jednodušše. I když média hovoří o daném muži, jako o zoufalci, Wayne Madsen říká, že ten člověk stáhl digitální data, což znamená, že je mohli digitálně upravit. Daný muž vypadá jak dokonale nastrčená ovečka.
http://www.novinky.cz/zahranicni/amerika/218226-vynasena-data-pro-wikileaks-vypadala jako-cd-lady-gaga.html

Kompletní manuál k poslednímu úniku Wikileaks

Podvod jménem Wikileaks

Jsou dokumenty o válce v Afghanistánu schválně vypuštěná propaganda?

Hamid Gul považuje tvrzení, že stojí za obchody z drogami a za vytvářením falešných teroristických útoků za ďábělský nesmysl.

Žádné komentáře