9/11 a NWO

Novinky

Whistleblower tvrdí, že Bílý dům chtěl použít CIA proti politickým disidentům


Dostaňte se na špatnou stranu poltické bitvy a můžete skončit v očerňovací kampani Bílého domu, alespoň to se nejspíš dělo během let Bushovy administrace. Podle nedávného svědectví bývalého úředníka CIA jménem Glenn Carle, nařídil Bushův Bílý dům vytáhnout špínu na prominentního univerzitního profesora, který mluvil proti válce v Iráku, za účelem jeho diskreditace – a to očividně nebylo poprvé, co administrace šla po těch, co ce opovážili zpochybňovat oprávněnost těchto akcí.

Bushovi úředníci údajně oslovili nejvyšší proti-teroristické úředníky CIA, po sledování Juana Colea, profesora historia na univerzitě v Michiganu, ten psal na svém blogu proti válce v Iráku. Podle Carla ho jeho šéf v Národní výzvědné radě (NIC) David Low, oslovil v roce 2005 a požádal ho, aby vyhrabal nějaké informace o Coleovi, aby se mohl zdiskreditovat.

"Bílý dům ho chce dostat," řekl Low podle Carleových vzpomínek. "Co si myslíte, že můžeme o něm vědět nebo zjistit o něčem, co by ho zdiskreditovalo?“ Po odpovědi, že takové sledování je nezákonné, Low údajně odpověděl: “Ale co o něm můžeme vědět? Pije? Co má za názory? Je ženatý?“ Carle odpověděl: "Tyto věci neděláme.“ A v nedávném rozhovoru pro New York Times řekl, že rozhovor byl “intenzivně znepokojující.“

Samozřejmě, že Low taková obvinění odmítá, tvrdí, že si na takovéto věci nevzpomíná, a už vůbec ne na účast v špionážní kampani mířené na Colea. A Geroge Little, mluvčí CIA řekl NYT, že "usilovně procházel záznamy a jakékoliv obvinění, že CIA někomu poskytovala soukromou nebo hanlivou informaci na profesora Colea, je chybné. "

Nicméně podle NYT David Gordon, ředitel NIC v době incidentu, neodmítá Carlova tvrzení. Carle v tu dobu oslovil Gorgona kvůli incidentu, bylo mu jen řečeno, že osobně v takových aktivitách nebyl zapojen.

"Carleova odhalení přichází jako velký šok ," napsal Cole na svém blogu. “Věřím Carleovým tvrzením a odmítám odmítání lidí jako je Low. Carle svým vstupem na veřejnost podstupuje velké riziko. Doufám, že senát a Výzvědné výbory senátu okamžitě rozjedou vyšetřování tohoto porušení zákona Bílým dome a úředníky CIA.“

http://www.naturalnews.com/032876_White_House_CIA.html
Žádné komentáře