9/11 a NWO

Novinky

Wayne Madsen: Obamův příběh 3.část

Poslední část úžasných spojení Obamovy rodiny se CIA.
WMR minule psala o spojení CIA s matkou prezidenta Obamy, otce, nevlastním otcem a babičkou. O jeho dědovi není moc známo, Stanley Armour Dunham, kterého Obama omylem nazval svým otcem ve dvou proslovech, v tom nedávném o postižených Amerických veteránech.

Co je oficiálně známo o Stanley Armour Dunhamovi je, že sloužil v 9.letce Letectva v Británii a Francii před a po invazi v den D. Po válce, Dunmah, jeho žena Madelyn a jeho dcera Stanley Ann - Obamova matka - se přestěhovali do Berkley v Kalifornii; do El Dorado v Kansasu; Seattlu; a Honolulu. Armour Dunham pracoval pro několik obchodů s nábytkem.

Obama říká, že jeho matka a otec se poprvé potkali na hodině Ruštiny na univerzitě na Havaji v roce 1959. Nicméně, fotograf zachytil, jak Stanley Armour vítá Barracka Obamu staršího s tradičním Havajským věncem z Keni. Obama starší byl jediný Keňský student, který přišel na Havaj jako součást projektu CIA Airlift Africa, který přivedl Obamu a 279 studentů Britských západních a severních Afrických koloniií do USA, než jejich domovina dobyla nezávislost od
Británie. Studenti byli vybráni Keňským nacionalistickým lídrem Tomem Mboyou, který později prováděl pro CIA sledování na pan-Afrických schůzích. Mboya se zvláště zaměřoval na 2 Africké lídry, kteří se zdáli být blízko Sino-Sovětkému bloku - Kwame Nkrumah z Ghany a Sekout Toure z Guinei.

Obama Is Right, There Are More Important Issues Than His Birth Certificate dunham obama

Stanley Armour Dunham s Barrackem Obamou starším na uvítacím ceremkoniálu na Havaji. Přítomnost dvou lidí z námořnictva naznačuje, že letadlo mohlo přistát na letecké základně Hickam, což je náznak role Americké vlády a CIA v projektu Airlift Africa.


Fotografie Armoura Dunmaha s Barrackem Obamou starším naznačuje, že "prodavač nábytku" na Havaji pracoval v placeném projektu CIA k rapidnímu vzdělání aspirujících politiků, kteří měli sloužit v post-nezávislých Afrických vládách k odporu lídrům podporovaných Sověty a Číňany v regionu.

Je tu silný důvod věřit, že Armour Dunham pracoval v 50tých letech pro CIA na středním východě. Složka Armoura Dunhama v FBI existovala, ale uřad tvrdil, že ji zničil 1.května 1997. Když zvážíme velmi nevrlé vztahy mezi FBI a CIA během Studené války, je pravděpodobné, že Armour Dunham byl sledován ředitelem FBI J. Edgar Hooverem, stejným způsobem, jak nepočet dalších agentů CIA. Obdobně, cestovní záznamy Obamovy matky před rokem 1968 byly zničeny Ministerstvem zahraničí.

Je zde fotografická stopa toho, že Dunhamovi byli nasazeni CIA v Beirutu na začátku 50tých let. Fotografie Obamovy matky a prarodičů ukazuje Stanley Ann Dunhamovou ve školní uniformě s odznakem “NdJ,” cože je znak vysoké školy Notre-Dame de Jamhour, soukromé Jesuitské katolické francouzské jazykové školy v Beirutu. Absolventi školy, včetně tří bývalých prezidentů Libanonu - Amine Gemayel, Bashir Gemayel a Charles Helou - byli všichni v blízké vztahu s Washingtonem.

Obama Is Right, There Are More Important Issues Than His Birth Certificate dunhams
Chodila Obamova matka (vlevo) na soukromou školu v Libanonu, zatímco její otec pracoval pro CIA v Bejrútu?Je zde také podivný původ čísla soicálního pojištění prezidenta Obamy vydané v Conn ecticutu, ve státě, kde není žádný důkaz, že by tam bydlel. Aby toho nebylo v záhadě málo, New Yorkská adresa "muže" jménem Stanley Ann Dunham,  235 E. 40th St Apt 8F, New York NY 10016-1747 je pár bloků od adresy Fordovy nadace. Ann Dunhamová pracovala krátce v New Yorku pro Fordovu nadaci.

9.srpna 2010, oznámila WMR, že“ 19.prosince 1971, v článku Boston Globe Dana Pincka [historik a bývalý úředník OSS] nazvaném ‘Je každý ze CIA?’ je uvedeno, že identifikování úředníků Americké agentury pro mezinárodní rozvoj (USAID) jako agenty CIA bylo "důvodně správné posoudit určité vedoucí operativce a společníky agenty CIA." Matka prezidenta Obamy, Stanley Ann Dunhamová Soetorová pracovala pro USAID ve vesnici v Jávě v Indonésii.Pinckův článek byla recenze knihy z roku 1968 ‘Kdo je kdo ze CIA’publikované v Berlíně.

WMR obdržela raritní kopii této knihy z Anglie. Kniha publikovaná v západním Berlíně v roce 1968 jmenovala 3000 agentů CIA a agentů vlivu z celého světa.

V knize je také odkaz na jednoho operativce CIA, jehož základní operační oblast byl Mercer Island ve Washingtonu. By to vysloužilý Generál letectva Don Zabriskie Zimmermann, který byl šéf inženýr Boeingu v Seattlu. Než z letectva odešel, byl Letecký asistent zástupce šéfa štábu pro rozvoj v zahraničních zemích. Ann Stanley Dunhamová údajně promovala na střední škole v Mercer Islandu v roce 1960 a potkala Obamu pozdeji toho roku při hodině Ruského jazyka poté, co se její rodiče přestěhovali na Havaj. Matka Stanley Ann Madelyn pracovala v továrně Boeingu ve Wichitě v Kanasu během 2.světové války.

Kniha zařadila několik agentů CIA do zemí během 50tých a 60tých let, kde Obamův otec, matka, nevlastní otec a údajně jeho babička a děda pracovali:

Indonésie

Jakarta   64

Surabaya  12

Medan  8

Hollandia  1

Keňa

Nairobi  19

Mombassa  2

Libanon

Bejrút  61     (včetně jednoho agenta přiřazeného do Jakarty, Lahore a Karachu a dalšího do Lahore)

Havaj

Honolulu   6  (jeden agent byl přiřazen na Canton Island a další mluvil plynule Francouzsky, tak jako Stanley Ann Dunhamová plus uměla Urdštinu, Indonéštinu a studovala Javánštinu na univerzitě na Havaji, kde se učila také Rusky).
Žádné komentáře