9/11 a NWO

Novinky

Wayne Madsen: Obamův příběh 1.část

Investigativní reportér Wayne Madsen získal složky CIA, které dokumentují spojení agentury s institucemi a lidmi figurujícími v životech Barracka Obamy a jeho matky, otce, babičky a nevlastního otce. První část jeho zprávy ukazuje  spojení mezi Barrackem Obamou starším a sponzorovanými operacemi CIA v Keni k odporu Sovětského a Čínského vlivu mezi studenty a vytvoření podmínek ke zpomalení vzniku nezávislých Afrických lídrů.
Obama Is Right, There Are More Important Issues Than His Birth Certificate 18obama01Od roku 1983-84, Barack Obama pracoval jako editor Mezinárodní obchodní korporace (Business International Corporation), známou jako přední společnost CIA.


Práce prezidenta Obamy v roce 1983 pro Mezinárodní obchodní korporaci, přední společnosti CIA, která prováděla semináře s nejmocnějšími světovými lídry a využívala novináře jako agenty v cizině, zapadá se špionážními aktivitami CIA prováděnými jeho matkou, Stanley Ann Dunhamovou v 60tých letech, v po-převratové Indonésii s několika operacemi CIA, včetně centra East-West na univerzitě na Havaji, Americké agentury pro mezinárodní vývoj (USAID) a Fordovou nadací.  Dunhamová potkala a vzala si muže jménem Lolo Soetoro, Obamového nevlastního otce v centru East-West v roce 1965. Soetoro byl povolán do Indonésie v roce
1965, aby sloužil při krvavém shození prezidenta Sukarna jako vyšší armádní důstojník a asistent generála Suharta.

Barack Obama starší, který potkal Dunhamovou v roce 1959 při hodině Ruského jazyka na univerzitě na Havaji, byl součástí něčeho, co bylo popsáno jako příliv 280ti východních afrických studentů v USA, kteří měli navštěvovat různé vysoké školy -  pouze s pomocí grantu od Nadace Josepha P. Kennedyho, podle zprávy Reuters 12.září 1960 z Londýna. Příliv byl operací CIA a měl za účel vycvičit a vyučit budoucí agenty vlivu Afriky, která se stala bojištěm mezi USA, SSSR a Čínou pro vliv mezi nově nezávislými a brzo nezávislými zeměmi v kontinentu.

Příliv byl odsuzován zástupcem lídra opozice Keňské Africké demokratické unie (KADU), protože upřednostňoval jisté kmeny — většinového Kikuyus a menšinového Luos — nad
dalšímim které favorizovaly Keňskou Africkou Národní únii (KANU), jejiž lídr byl Tom Mboya, keňský nacionalista a pracovní lídr, který vybral Obamu staršího pro stipendium na univerzitě na Havaji. Obama St., který už byl ženatý a měl malé dítě a těhotnou manželkou v Keni, si vzal Dunhamovou 2.února 1961 Dunhamovou v Maui a byl na univerzitě také prvním Africkým studentem. Když si Dunhamová brala Obamu staršího, čekala už Obamu mladšího.

Obama Is Right, There Are More Important Issues Than His Birth Certificate 18MboyaCIA údajně rekrutovala Toma M’Boyu pro těžce financovaný selektivní liberativní program pro izolaci Keňského zakládajícího prezidenta Joma Kenyatta, kterého  Americká špionážní agentura označila jako "nebezpečného".


Zástupce lídra KADU Masinda Muliro, podle Reuters, řekl, že KADU by mohla poslat do USA delegaci, která by "vyšetřila přijímání darů Keňských studentů od Američanů a ujsitila se, že další dárky studentům jsou spravovány lidmi opravdu starajícími se o Keňský rozvoj."

Mboya dostal pro příliv grant $100,000 od Kennedyho nadace poté, co odmítl stejnou nabídku od Amerického ministerstva vnitra, očividně se obával, že přímá pomoc USA by mohla vypadat podezřele pro post-komunistické Keňské politiky, kteří ho podezřívali ze spojení se CIA. Projekt Airlift Africa byl podepsán Kennedyho nadací a Nadací Afro-Amerických studentů. Obama starší nebyl prvním, ale dalším. Příliv, organizovaný Mboyou v roce 1959 zahrnoval studenty z Keni, Ugandy, Tanganyiky, Zanzibaru, Jížní Rhodesie, Severní Rhodésie a Nyasalandu.

Reuters také oznámila, že Muliro obviňoval, že Afričané jsou "znepokojeni a rozhořčeni" přílivem vybraných studentů. Muliro řekl:" Upřednostňování bylo ukázáno dvěma hlavním kmenům [Kikuyu and Luo] a spousta studentů vázaných USA selhalo předběžně při běžné přijímací zkoušce, zatímco někteří za nimi dostali certifikáty první třídy."

Obama starší byl kamarád Mboye a Luoa. Poté, co byl Mboya zavražděn v roce 1969, Obama starší svědčil u soudu o jeho údajném vrahovi. Obama tvrdil, že se po jeho svědectví stal cílem pokusu o vraždu.

Obama Is Right, There Are More Important Issues Than His Birth Certificate 18hawaii
Příliv CIA na Havaji - Barack Obama starší s věncem, vedle něj Stanley Dunham, dědeček presidenta Obamy na jeho pravé straně.


Obama starší, který odešel z Havaje do Harvardu v roce 1962, se s Dunhamovou v roce 1964 rozvedl. Obama si vzal studentku Harvardu Ruth Niedesandoovu, Americkou židovku, která se s ním přestěhovala do Keni a měla 2 syny. Později se rozvedli. Obama pak pracoval pro Keňské ministry financí a dopravy, stejně jako pro ropné společnosti, zemřel v roce 1982 při autonehodě a na jeho pohřeb přišli Keňští politci, včetně budoucího ministra zahraničí Roberta Oukoa, který byl v roce 1990 také zavražděn.


Složky CIA naznačují, že Mboya byl důležitý agent vlivu CIA, nejen v Keni, ale v celé Africe. Předtím tajné týdenní shrnutí CIA s datem 19.listopadu 1959 říká, že Mboya sloužil jako dozor nad extrémisty na druhé Celoafrikové konferenci  (AAPC) v Tunisu. Zpráva říká, že "mezi premiérem Ghany Kwame Nkrumahem a Keňským nacionalistou Tomem Mboyou, který efektivně spolupracoval loni v prosinci jako dozor nad extrémisty na konferenci AAPC v Akře, vzniklo vážné napětí." Termín "efektivně spolupracoval" naznačuje, že Mboya spolupracoval se CIA, která vyplnila zprávu agentem v Akře v Tunisu. Zatímco spolupracoval se CIA v Akře, Mboya vybral otce prezidenta USA, aby obdržel stipendium a byl přijat na univerzitu na Havaji, kde potkal a následně si vzal Obamovu matku.

V dřívějším Týdenním shrnutí CIA s datem 3.dubna 1958, se píše, že Mboya "se zdá pořád být nejslibnější z Afrických lídrů." Jiné týdenní shrnutí CIA z 18.prosince 1958 nazvalo Mboyu, Keňského nacionalistu "schopným a dynamickým mladým předsedou" Lidové konvenční strany, který byl brán jako oponent "extrémistů" jako je Nkrumah, podporovaný “Sino-Sovětskými zastupiteli”.

V tehdejší tajné zprávě CIA z konference AAPC v roce 1961, s datem 1.listopadu 1961, Mboyův konzervatizmus, spolu s tím Taleba Slima z Tuniska, jsou rozdílné od leftistických politik Nkrumaha a dalších. Pro-komunisté, kteří byli zvoleni do řídící komise AAPC v březnu 1961 v Káhiře, kterou také navštívil Mboya, jsou ve zpráve identifikováni jako Abdoulaye Diallo, generální tajemník Senegalu AAPC; Ahmed Bourmendjel Alžírska; Mario de Andrade Angoly; Ntau Mokhele Basutolandu (dnes Lesoto); Kingue Abel Kamerunu; Antoine Kiwewa Konga; Kojo Botsio Ghany; Ismail Toure Guinei; T. O. Dosomu Johnson Libérie; Modibo Diallo Mali; Mahjoub Ben Seddik Maroka; Djibo Bakari Nigérie; Tunji Otegbeya Nigérie; Kanyama Chiume Nyasalandu (Malawi); Ali Abdullahi Somálska; Tennyson Makiwane Severní Afriky a Mohamed Fouad Galal SAE.

Jediní návštěvníci, kterým byl dán zdravotní pas lodi CIA byli Mboya, který byl nejspíš špionem agentury, Joshua Nkomo Severní Rhodésie, B. Munanka Tanganyiky, Abdel Magid Shaker Tuniska a John Kakonge Ugandy.

Nkrumah mohl být nakonec shozen v CIA podporovaném převratu v roce 1966, když byl na státní návštěvě Číny a Jížního Vietnamu. Shození CIA Nkrumaha následovalo rok po shození Sukarna, v dalším převratu spojeným s rodinou prezidenta Obamy ze strany jeho matky. Je podezření, že Mboya byl zavražděn v roce 1969 Čínskými agenty pracujícími s anti-Mboyovksou frakcí ve vládě prezidenta  Jomo Kenyatta za účelem zlikvidování pro-amerického plitického lídra v Africe. Po Mboyove smrti každá ambasáda v Nairobi dala svou vlajku do půli žerdi, kromě jedné - ambasády Čínské lidové republiky.

Obama Is Right, There Are More Important Issues Than His Birth Certificate 18kenyatta


Jomo Kenyatta, první prezident Keni


Mboyův vliv ve vládě Kenyatty pokračoval dlouho po jeho smrti a když byl Obama starší ještě naživu. V roce 1975, po zavraždění politika KANU Josiaha Kariukiho, socialisty, který pomohl začít KANU, spolu s Mboyou a Obamou, Kenyatta propustil tři ministry kabinetu, kteří " měli všichni osobní vazby buď na  Kariukiho nebo na Toma Mboyu.” Tahle informace je napsána v poznámkách pro Střední východ, Afriku a Severní Asii personálu CIA s datem 24.června 1975. Informace v této zprávě založené na svém uspořádání, naznačují, že informace byly odvozeny od zdrojů Národní bezpečnostní agentury v Keni. Nikdo nikdy nebyl obviněn z vraždy Kariukiho.

Sledování společníků Mboye a Kariukiho naznačují, že NSA a CIA také sledovala Barracka Obamu staršího, který byl Ne-americká osoba a mohl být zákonným subjektem sledování NSA a Komunikačního ředitelství britské vlády (GCHQ).Poslední komentáře
30.04.2011 00:59:14: nedalo je to zacarovane :) admin spí na baliku skelne vaty - izoluje barák na zimu, tož mosíš trpět ...
29.04.2011 07:34:18: Tááák a máme ich :P už sa z toho tak lahko nevykecajú :D Nice Job Aleex !!!
29.04.2011 07:07:25: *oprava nedalo by sa zmazat moj predosly kometar? :D ten mal patrit k VIDEO: Obamův rodný list je po...