9/11 a NWO

Novinky

Vyšetřování smrti hráče rugby, zemřel po zásahu 11ti policistů

25 letý hráč zemřel po zásahu pepřovým sprejem, podle svědků ho spoustaného kopali a mlátili obušky.

Matka tří dětí tvrdí: To, co policie udělala, je ke vzteku. Byl spoutaný, ležel na zemi, nohy měl u sebe a dokonce mu ani nevytáhli kalhoty.

Vypadalo to, že ho kopali zezadu do hlavy. Napočítala jsem 11 policistů. Seděli na ně a kopali z boku. Byla tam i jedna žena policistka, zbytek byli muži a ona kopala také.

Honili ho po ulici. Viděla jsem to, protože to bylo před mým domem..

Jeho máma mi řekla, že to Jake zavolal policii, říkal, že mu někdo vyhrožoval se zbraní.

Začali ho honit a praštili ho obušky do nohou. Řekli:" Proč se nepostavíš a neukážeš svou důstojnost?" On se ale po tom nemohl postavit.

Bylo to velice ke vzteku. Nemohla jsem uvěřit, že tohle policie může udělat. Je to něco jako, když to vidíte v televizi v těch pořadech o poldech.

Mlátili s jeho hlavou o zem a dávali mu rány. Byl už spoutaný a pod kontrolou, když jsem to viděla. Nevím, co se stalo v domě. Jen jsem viděla, jak ho honí na ulici.

Křičel: Pomoc, pomoc." Nebylo to srozumitelné. Nevím, proč ho zatkli za výtržnost. Na tom ale nezáleží, tohle si nezasloužil.

Co já vím, tak nikdy neměl problém.

Policie na něj použila i pepřový sprej a odvezla ho na stanici, kde se mu udělalo špatně a po převozu do nemocnice zemřel.

http://www.dailymail.co.uk/news/article-2029173/Jacob-Michael-dies-pepper-sprayed-arrested-ELEVEN-officers.html

Žádné komentáře