9/11 a NWO

Novinky

Vůdce libyjské islamistické armády říká, že by prozatimní vláda měla rezignovat

Rebelové si prý nepřejí, aby byli v prozatimní vládě bývalí Kaddáfiho lidé.

Libyjský islamistický velitel, který pomáhal bránit Benghazi před složkami Muammara Kaddáfiho žádá, aby prozatimní kabinet rezignoval, protože jsou v něm "zbytky starého režimu".

V počátečním znamení roztržek mezi vítězi 6ti měsíční libyjské občanské války se Ismail al-Salabi také ohnal na sekulární skupiny, říká, že se snaží dát islamistům špatné jméno a vytvořit politický konflikt, ze kterého by mohl Kaddáfi těžit.

Salabi vedl Brigádu 17.února, které spousta libyjců dává zásluhy za úspěšnou obranu Benghazi, kde 17.února vzpoura začala. Jen pozdějí letecké síly NATO vyrovnaly boj upředňostněním rebelům.

"Role výkonné komise už není vyžadována, protože jsou v ní zbytky starého režimu. Měli by všichni rezignovat, od vrchu pyramidy až dolů." řekl Salabi Reuters.

Odkazoval na kabinet Národní přechodné rady, která je vedena Mahmoudem Jibrilem, který kdysi řídil pod Kaddáfim státní ekonomický think-tank.

40ti člená NTC je mix bývalých úředníků z Kaddáfiho administrace, obchodníků, akademiků, právníků a vyhnanců.

Beze jmenování Salabi kritizoval ty, kteří se snaží vykreslit libyjské islamistické lídry jako extrémisty.

"Jsou tam sekularisté, kteří mají svou vlastní soukromou agendu a chtěli by nás pospat jako extrémisty k znepřátelení s mezinárodní komunitou a způsobit roztržky, které by jen sloužily tyranovy."

"Někdy se musíte ptát, komu slouží?


http://english.alarabiya.net/articles/2011/09/04/165383.html
Žádné komentáře