9/11 a NWO

Novinky

Vojáci NTC se museli ze Sirty stáhnout


Složky NATO rebelů a žoldáků s Al-Kájdou se museli stáhnout poté, co ztratili spoustu žoldáků, bylo také uvedeno, že byli zatčeni Britští SAS, když se pokoušeli do města vstoupit.

Mediální stanice NATO musely přiznat, že po odepírání vody Sirtě, bombardování zásob jídla a obležení města s neustálým bombardováním, včetně využití chemických zbraní a zvukových bomb, nejsou schopni vstoupit do města, protože libyjské masy se odmítají vzdát moci, bohatství a zbraní vetřelcům.

Rakety, odstřelovač a těžké dělostřelectvo v neděli zanechaly mrtvé minimálně 24 bojovníků Národní přechodné rady a dalších 40 zraněných, včetně Francouzského kameramana, podle Francouzské zpravodajské agentury AFP, která ztráty na životech NATO rebelů zhlehčuje.

"Situace je žalostná. Není tam žádné ústřední velitelství, stahujeme se k reorganiazci a dalšímu vstupu ze tří front." řekl velitel brigády Al-Dhahira Brigade Saleb Abu Shaala AFP.

Populární pro-Kaddáfiho masy v Sirtě v posledním měsíci nasadily nezlomný odpor proti tisícům bývalých rebelů ve a okolo města a už tvoří vojenskou historii.

Terorista Abu Shaala AFP řekl, že boje vypukly v neděli okolo 10:30 a že Kaddáfiho jednotky proti nim využívají dělostřelectvo a rakety, zatímco jim vrací rakety Grad.

Nicméně zatímco NATO rebelové na zemi jsou připraveni přiznat svou slabou pozici a frustraci, že nejsou schopni shodit libyjský lid, který chrání své domy a majetek, politické a vojenské velitelství NATO rebelů s jeich teroristy spojenými s Al-Kájdou ale pokračují v propagandě šest měsíců a připisují sí vítězství.

Terorista Abdel Nasser al-Sheikh z vojenské rady v Misratě obviňoval, že Kaddáfiho vojáci střílí z mešity Bin Hamal a říká:" Tohle místo nemůžeme napadnout", ačkoliv teroristé neukázali lítost nad útoky na mešity a ozbrojené civilisty, kteří se v minulosti odmítli podřídit NATO rebelům , takže jeho tvrzení vychází naprázdno.

Letadla NATO neustále létají a bombardují cestu pro rebely, zatímco konvoj bojovníků NTC musel okraj Sirty pod raketovou palbou v sobotu znovu opustit, město se drží i přes blokádu teroristů vzduchu, země a moře, což bylo dokázáno jako v sedmi měsících konfliktu jako opakující se vzorec.

Terorističtí rebelové NATO a velitelé dávájí rozporuplné zprávy o jejich postupu v Sirtě, s muži na zemi přiznávají, že čelí těžkému a dobře trénovánému nepříteli, zatímco ti ve vedení možnosti Kaddáfiho odporu zlehčují.

"Nemáme ani pět procent Sirty, protože chodíme jen dovnitř a ven." řekl Abdul Rauf al-Mansuri, jeden z těch, který drží zbraň pro globální elitní bankéře, kteří se snaží převzít kontrolu nad Libyií, která odmítla mít západní centrální banku, loutkový režim a vzdát se bohatství zbankrotovaným západním zemím, které útočí a už odhalily plány rozdat Africké bohatství: ropu, vodu a plyn.

I přes velký vývoj ozbrojených aut ve a okolo města, teroristé, kteří jsou motivováni jen falešnými sliby od NATO a žoldáckými platy, jsou neschopni postoupit, ozbrojení libyjci se teď drží už sedm měsíců proti nejmocnějším armádám světa, elitním západním jednotkám a teroristům z Al-Kájdy.

NATO-rebel Mansuri řekl AFP, že složky TNC neovládají velké pásy města, jak tvrdí nevyšší velitel z Misraty, říká: "Kdybychom město ovládali, tak bysme tam spali, ale nespíme tam."

Na kraji Sirty doktor NATO rebelů Khaled Safati s půlkou zničeného obličeje byl mezi prvními zabitými muži, který byl přiveden z bojiště. Nejbližší velká nemocnice je v Misratě, ve třetím největším libyjském městě, které o 460 kilometrů dál.

Další terorističtí doktoři brečeli, když bylo Safatiho tělo přivezeno a opakovaně křičeli "Alláh Akhbar", to samé, co libyjské masy.

Francouzský nezávislý video novinář Olivier Sarbil byl mezi vážně zraněnými poté, co by zasažen šrapnelem. Byl do Misraty převezen letecky kvůli zdravotní péči, uvedla AFP.

Velitel NATO-rebelů Salem Jeha řekl, že v oblasti Sirty je minimálně 1200 ozbrojených aut a asi 6 tisíc bojovníků, aby sundali libyjské masy, které chrání město před vetřelci.

"Můžou tam být domy a místa odporu, ale nebudou schopni přemoct velké síly rebelů." řekl. Dodal, že obdržel zprávu, že půlka civilistů z města odjela.

Nicméně důvěryhodné zdroje naznačují, že tohle je další falešné tvrzení učinění NATO rebely a masy město neopustily, před měsícem některé rodiny testovaly blokády odchodem a výsledkem bylo, že NATO rebelové zastřelili muže a ženy a děti poslali zpět do oblasti bombardovaných NATO.

Na stanovišti 30 kilometrů západně na Sirty vezli tři vězně, o kterých NTC říká, že to jsou Kaddáfiho snipeři, korespondent AFP řekl, že jeden starý muž poukazoval známky bití a z jeho hlavy tekla krev.

Reportér AFP říká, že nejmladší vězeň vykřikoval, že mu je 19, když se dav bojovníků postavil kolem auta a snažil se trio zbít, byli ale zastaveni dalšími, kteří na ně křičeli, že jsou přítomni novináři.

"Sahafa, sahafa (novnáři, novináři)," křičeli.

NATO rebelští teroristé mají záznam hrůzostrašných zločinů a vražd vězňů, pálení, uřezávání hlav, znásilňování, braní orgánů, to vše bylo hrdě natočeno na mobilní telefony a nahráno na Youtube.

http://mathaba.net/news/?x=628687

Poslední komentáře
07.06.2016 20:42:52: no tak zkus a отпишись touto metodou... :-? online pujcka pred výplatou soběslav