9/11 a NWO

Novinky

Vláda tvrdí,že byla nalezena DNA většiny únosců

“Forensní vyšetřovatelé mají spálené ostatky většiny únosců z 11.září — slibují,že je nepohřbí s obětmi,” napsal Daily Express. “Maso nebo kosti z 13 z 19 teoristů,kteří naletěli do Dvojčat a Pentagonu by teď měly být identifikovány.”
   
Když uvěřím téhle zprávě,FBI utratila miliony a použila “briliatní schopnosti forensních vědců” k identifikaci ostatků údajných teoristů.Říkám údajných,protože je tady mnoho důkazů.že mnoho předpokládáných únosců je stále naživu. Abdul Aziz Al-Omari, Saeed Al-Ghamdi, Waleed Al-Shehri, Ahmed Al-Nami, Salem Al-Hazmi, Khalid Al-Mihdhar, Ameer Bukhari, Adnan Bukhari, Amer Kamfar — tito by měli nýt údajně naživu, s vyjímkou Ameera Bukhariho,který zemřel při havárii malého letadla před 11.zářím.

Navíc, neexistuje solidní důkaz,zda byli údajní únosci v letadlech. Po letech, badatelé nejen tvrdili,že na seznamech pasažérů nebyla jejich jména,ale na seznamu nebyla žádná arabská jména.NowPublic napsal, “Americká vláda skutečný seznam pasažérů zatajuje” a “seznam nejsou seznamy pasažérů,ale obětí… Nevydáním těchto dokumentů,vláda USA povzbudila spekulace,že únosci nebyli na seznamu pasažérů.”

"V největším kriminálním případu v historii,vědci vytřídili horu prachu z betonu,lámali železo a rozbíjeli sklo,aby našli to,co z únosců zbylo,”napsal Stuart Winter pro Daily Express.

A spousta lidí,kteří zemřeli 11.září ještě nebyla identifikována. “Žádná stopa nebyla identifikována z 1,151 z 2,749 lidí,kteří zemřeli ve WTC,” napsal USA Today 20.kvetna, 2006. “V únoru 2005 se soudní lékařství pokoušelo identifikovat ostatky aktuální DNA technologíí."

Nejspíš, má FBI nějaké "super-duper" DNA technologie  pro identifikaci teoristů.

Na odpověď absurdnímu tvrzení FBI,Eve Conant napsal pro Newsweek: “Realita je taková,že nezáleží na rychlsoti jejich snahy,vědci nikdy nebyli naplno schopni roztřídit ostatky obětí nebo únosců.Fragmenty byly tak malé,tak zničené a tak rozptýlené,že nebyly schopni těla posládat.Některé se ztratili při požáru nebo úklidu trosek.Dnes, 1,126 z 2,751 obětí z WTC a 5 lidí z z Pentagonu bylo identifikováno - ale nebylo nic,z čeho by se získala DNA.”

“Číslo mtrvých z WTC se pohybuje okolo 2,780,tři roky po útocích " napsala stránka 9-11 Research. “Žádná stopa nebyla identifikována z poloviny obětí,i když byla použita technologie DNA. 6 týdnů po útocích bylo identifikováno jen 425 lidí.Rok po útoku byla půlka z obětí identifikována. 19,906 ostatků bylo posbíráno z Ground Zero, 4,735 z nich bylo identifikováno. Víc než 200 bylo spojeno s jednou obětí. Ze 1,401 identifikovaných , 673 bylo založeno jen na DNA.Jen 293 těl bylo nalezeno."Jen 12 bylo identifikováno pohledem.”

Pro zajímavost,minimálně 3 z únosců — Ahmed Alnami, Ahmed Alghamdi a Saeed Alghamdi — byli trénováni v letecké základně v Pensacole, tyto fakty byli odmítnuti Pensacola News a Washington Post (noviny spekulovali,že únosci ukradli vojákům identity). Mohamed Atta také navštěvoval Leteckou základnu Maxwell/Gunter Air Force Base v Montgomery podle mluvčího plukovníka Kena McClellana.

Seymour Hersh napsal 1.října 2001,spousta  “vyšetřovatelů věří,že najdou vodítko k odkrytí identit’ únosců a přípravě, podle leteckých manuálů ,které jsme našli.” Dřívější vysoce postavený úředník řekl Hersh, “Jakákoliv stopa byla zanechána záměrně-aby ji FBI našla.”

Vypadá to,že se FBI snaží uklidnit rodiny obětí s dřívějším tvrzením a také zdiskreditovat Hnutí za pravdu.
Žádné komentáře