9/11 a NWO

Novinky

Více zločinů od TSA: zaměstnanci kradli peníze ze zavazadel

Zločiny TSA se rozšiřují na vykrádání zavazadel, dětské porno a bitky mezi zaměstnanci letiště.

Dva zaměstnanci TSA, Persad Coumar a Davon Webb, byli ve středu zatčeni za podezření z krádeže 40 tisíc dolarů v hotovosti ze zavazadla, které prohlíželi na letišti Johna Kennedyho v New Yorku. CNN a Reuters.

Agenti objevili peníze, když prohlíželi zavazadlo skrz rentgen. V zavazadle bylo původně údajně 170 tisíc dolarů.

Po nahlášení kolegou, bylo 40 tisíc dolarů nalezeno v domech  Coumara a Webba, kteří budou podle kanceláře návladního čelit 7mi letům ve vězení za krádež 3.stupně, za konspiraci 5.stupně, držení ukradeného majetku a zneužití státní moci.

Dva zaměstanci jsou také podle policie podezříváni za krádeže věcí ze zavazadel v hodnotě 160 tisíc dolarů.

TSA přiznala, že za poslední 3 roky měli 12 podobných případů krádeží věcí nebo peněz ze zavazadel. Jen tento jeden byl ale zveřejněn..

Poslední případ přišel pár dní potom, co byl supervizor TSA na letišti v Newarku shledán vinným za několik krádeží, přiznal také, že bral úplatky od dalšího zaměstnance, který chtěl, aby "se díval jinam", když krade peníze od pasažérů.

Michael Arato čelí maximálnímu trestu 15 let odnětí svobody a pokutě 250 tisíc dolarů za krádení 700ti dolarů denně od pasažérů po dobu 8mi let.

Arato také přihlížel na krádež 30ti tisíc dolarů ze zavazadel pasažérů v období 13ti měsíců. Při slyšení u soudu bylo řečeno, že pár kradl peníze od zahraničních pasažérů, zvláště od žen z Indie, které neuměly anglicky a bavili se o tom, jak by se neměli cítit špatně od krádeží, protože opoštěly USA s "našimi penězi".

Mezitím, zcela úplně oddělený případ, zaměstanec TSA v Indianapolis Michael Merriman byl zatčen za údajné praštění další zaměstance letiště kvůli tomu, že mu sebral parkovací místo přímo před nosem.

Brian Hale řekl policii, že Merriman přistoupil ke dveřím řidiče, ukázal pěst a řekl :"Už mi to nikdy nedělej", pak ho praštil.

“Hale byl chycen za hlavou a udeřen asi 6krát do obličeje."

Incident byl potvrzen dalším zaměstnancem TSA a Merriman byl z TSA propuštěn.

“TSA si je incidentu vědoma a netoleruje násilí svých zaměstanců". řekla Jonella Culemrová v prohlášení. "Muž už není zaměstancem TSA."

Tohle není samozřejmě překvapení.

Například, agent, který se naštval a začal křičet: "Jsem bůh, jsem ve vedení", byl minulý rok odvolán ze služby na letišti v Los Angeles.

Tohle jsou poslední příklady dlouhé historie kriminálního chování zaměstnanců TSA. A rozhodně nejsou od sebe oddělené.

Zaměstnanci TSA byli také přistiženi, jak kradou notebooky, zavazadla s cenou tisíců dolarů, ze sabotování databáze snímků, a žerotvání ohledně nasrčení drog do zavazadel pasažérů.

A to nemluvě o sexuálním útokům na pasažéry.

V březnu bylo řečeno, že zaměstnanec TSA Sean Shanahan na letišti v Bostonu, byl obviněn za několikanásobné sexuální zločiny na dětech, konkrétně po nezletilých dívkách..

57mi letý Charles Henry Bennett ze letiště v Orlandu, byl zatčen za spojení se zneužíváním 6ti leté dívky, ze které plánoval udělat "sexuálního otroka".

V prosinci, byl Andrew Cheever odhalen jako pedofil, když bylo v jeho počítači nalezeno 10 tisíc fotografií s dětským pornem.

A seznam pokračuje...

http://www.prisonplanet.com/epidemic-of-tsa-criminality-more-agents-caught-stealing-cash-from-luggage-another-arrested-for-assault.htmlŽádné komentáře