9/11 a NWO

Novinky

Více vymývání mozků je tu zas: DHS vydalo varování, že se snaží zaútočit na atomovou elektrárnu

A dnes je toho víc. Když už, tak ve velkém!

1. Bin Ládin unikl v Tora Bora Američanům o vlas, už ho slyšeli ve vysílačce

Tady si všimněte té poslední věty. Ta mě totálně dorazila:

Když bitva končila, za studeného větru a deště padajícího na krajinu, kterou znetvořily bomby, „afghánští bojovníci přišli a řekli ano, Usáma odešel do Pákistánu, my jdeme domů“, vzpomíná jeden z vojáků.


Usáma nakonec utekl do Pákistánu! Když jim tehdy utekl, nikdo se toho nechtěl dotknout. Až teď přesvědčují lidi, že Bin Ládin utekl do Pákistánu, kde vůbec nebyl. V mém nastavení na seznamu to mám jako hlavní zprávu celé odpoledne.

http://www.novinky.cz/zahranicni/svet/239688-bin-ladin-unikl-v-tora-bora-americanum-o-vlas-uz-ho-slyseli-ve-vysilacce.html


2. Al-Káida chce prostřednictvím animovaného filmu získat děti

Disney vymývá dětem mozek 24/7 365 dní v roce už minimálně 60 let. Tohle je takový mix "Musíme do Jemenu, protože Al-Kájda je tam vážná věc." Mimochodem, tuto Al-Kájdu vede host Pentagonu Anwar al-Awlaki.

http://www.novinky.cz/zahranicni/blizky-a-stredni-vychod/239696-al-kaida-chce-prostrednictvim-animovaneho-filmu-ziskat-deti.html

Reklama

3. Teroristé uvnitř jaderných elektráren

Důvěryhodné zdroje řekly, že insideři můžou zaútočit uvnitř zařízení, na informační systémy a infrastrukturuKdyž je to jednou, je to dá se říct v pořádku. Ale když se objeví v jeden den nejměně 3 zprávy, už je to vzorec.
Žádné komentáře