9/11 a NWO

Novinky

Velký Bratr 2.0: Nové způsoby toho, jak vás bude vaše vláda špehovat a ovládat vaše chování


Jste připraveni na Velkého bratra 2.0?  Jestli si myslíte, že stovky způsobů, jak vás vláda sleduje, monitoruje, hledá a ovládá jsou špatné, tak počkejte, až uvidíte co příjde. Žijeme v době, kdy se zbláznila paranoia. Jak rychle se vyvíjí technologie, tak se vlády po celé zemi snaží najít nové způsoby špehování a ovládání našeho chování. Ve světě, kde je každý "potencionální terorista", nám bylo řečeno, že svoboda, volnost a soukromí jsou “luxusem", který už si nemůžeme dovolit. Jsme si jistí, že když vládě dovolíme nás všechny sledovat a vyšetřovat, budeme všichni v bezpečí. Ale není to jen vláda, kdo nás sleduje. Teď se učíme špehovat druhé a okamžitě vládě hlásit stopy "podezřelé aktivity". Celý civilizovaný svět se mění do obrovské vězeňské mříže a spousta technologií, které jsou představovány věci ještě zhorší.

Tady je 10 nových způsobů, jak vás bude vláda špehovat a ovládat vaše chování...

1. Jste připraveni na "elektronická kožní tetování"? Jeden tým vědců vytvořil extrémně tenkou, extrémně pohyblivou "chytrou kůži", která otevře nový svět možností.  Nošení  “na kůži připevněné elektroniky” se může zdá jako dobrý nápad šprtům, ale může také vytvořit spoustu nových problémů. Tady je popis Britských novin...

“Kožní elektronický systém” je postaven na vysoce flexibilních elektronických obvodech vyrovnaných "hadími kanály", které se můžou ohnout a poškrábat bez jakéhokoliv ovlivňujícího chování. Obvod je o velikosti poštovní známky, je tenší než lidský vlas a lepí se na kůži přírodní elektrostatickou silou.

Ano, taková technologie by byl dobrý způsob k bezdrátovému spojení k internetu a byla by pomocná doktorům, kteří potřebují monitorovat pacienty, ale je zde také potencionální zneužití.

Jakmile bude tato technologie rozšířena, vlády budou moct monitorovat místo a aktivity svých občanů jako nikdy předtím.

Tento typ technologie se může jednoho dne stát povoleným vládami. Například jednoho dne možná budete muset mít “elektronické tetování kůže”, aby jste potvrdili vlastní identitu nebo účast v obchodu.

Také není daleko od fantazie, že “elektronika připevněná na kůži” může být využita ke kontrole větších populací, Pamatujte si, jestli jste fyzicky připojeni k internetu, tak to také znamená, že internet je připojen k vám.

2. Podle šokujícho dokumentu získaném Oath Keepers teď FBI nařizuje vlastníkům obchodů hlásit spoustu nových forem “podezřelých aktivit”. Podle dokumentu, je “podezřelá aktivita" také...

- placení hotově

- chybějící ruka nebo prst

- ”divný zápach”

- “extrémně zbožné řeči”

- ”radikální teologie”

- koupě odolné munice nebo nebo zásobníky

- koupě jídla připraveného k snězení

- koupě zařízení na noční vidění, baterek nebo plynových masek

Podle WorldNetDaily je tento dokument součástí  “série příruček”, které budou rozeslány do  "farmářškých zásobovacích obchodů, obchodů se zbraněmi, obchodů s vojenským vybavením a dokonce i hotelů a motelů."

3. Americká armáda vyvinula neviditelný "bolestivý paprsek", který je význačně efektivní. Tady je článek z Alternet popisující zbraň...

Je to jako zbraň z Hvězdných válek. Active Denial System, nebo také ADS, pracuje jako mikrovlná trouba po otevřeným nebem, vysílá paprsek elektromagnetické radiace, aby zahřál kůži svých cílů na 130 stupňů. Tohle vytvoří nesnesitelnou pálivý pocit, že to ty v cestě donutí instinktivně utéct (Letectvo tomu dalo přezdívku “goodbye effect“).

Tato zbraň je používána už v Amerických věznicích. Za jak dlouho to bude využito na hlavní populaci?

4. Dejte si pozor, co dáte na Facebook nebo Twitter. Agentury pořádkových sil po celé zeměkouli se soustředí na sociální média, jak nikdy předtím. Například New Yorkská policie právě vytvořila zvláštní  jednotku pro “sociální média" zaměřenou na hledání zločinců na Facebooku a Twitteru.

5. Teď přichází doba technologie rozpoznání obličeje. S miliony bezpečnostních kamer po celé zemi byla taková technologie prokázána velmi užitečnou. Policie v Londýně to využívá k vysledování lidí zapojených při Londýnských nepokojích. Tohle je úryvek z nedávné zprávy CBC, který popisuje tyto snahy….

Technologie rozpoznání obličeje se zvažuje pro Letní olympijské hry v Londýně 2012, testuje se po Britských nepokojích, policisté prohání fotografie podezřelých přes nově aktualizovaný program Scotland Yardu pro porovnání tváří.

Technologie rozpoznání obličejů se rapidně stává součástní našich životů. Dokonce i Facebook ji využívá. Bude velmi složité se takové technologii vyhnout.

6. “Chytré měřiče” jdou do všech domů po celé Severní Americe a Evropě. Tyto chytré měřiče monitorují každou minutu dne a vysílají velmi složitá data o vašem chování dané společnosti.

Jsou už využívány policií po celých státech v drogových případech. Jestli chytrý měřič zachytí využití "neobvyklého" množství energie, je dobrá šance, že váš domov bude prohledáván.

Evropský parlament zařídil chytré měřiče v domovech 80ti procent všech spotřebitelů elektřiny do roku 2020 a Barack Obama velmi těžce bojuje, aby je dostal do každého Amerického domu, co může.

7. Naše děti jsou trénováni k příjmutí faktu, že jsou neustále monitorováni. Například Americké ministerstvo zemědělství utrácí moc peněz za instalaci bezpečnostních kamer v kavárnách Amerických veřejných škol, aby vláda mohla sledovat, co vaše dětí jí.

8. Možná jste si mysleli, že jen Tom Cruise mohl bát "před zločinu". Dnes se “před zločin” objevuje i v reálném světě. Floridský státní úřad pro mladistvé oznámil, že začne využívat analytický software k předpovídání zločinu mladých delikventů a zařadí “potencionální pachatele” do specifických prevenčních a vzdělávacích programů.

10. Podle ACLU  státní policie v Michiganu využívá “vytahovací zařízení” ke stažení dat z mobilů motoristů, které zastaví. Tohle se děje i těm zastaveným, kteří nejsou z ničeho obviněni.

Tady je článek na CNET News popisující schopnosti těchto “vytahovacích zařízení”….

Zařízení prodaná společností Cellebrite může stáhnout textové zprávy, fotografie, videa a dokonce i GPS data z většiny známých telefonů. Ruční přístroje mají více rozhraní k práci s různými modely a může dokonce získat i bezpečnostní hesla a přístup k některým informacím.

10.  Zvuková děla LRAD jsou už využívána pořádkovými silami k rozprášení velkých davů v USA. Jaké poškození může zvuk udělat?  Ukázalo se, že vlastně docela hodně. Tady je článek z Alternet popisující tyto zbraně….

Long Range Acoustic Device, nebo LRAD, vytvořené American Technology Corporation, zaměřuje a vysílá zvuk v dosahu stovky yardů. LRAD tu je už několik let, ale Američané si toho poprvé všimli, když to policie využila v Pittsburghu k zažehnání protestantů na summitu G-20 v roce 2009. Je hlavně využíváno dvěma způsoby: jako megafon k nařízení protestantům odejít; nebo když neuposlechnou, tak je k tomu přinutí ohlušující siréna. LRAD nemusí být smrtelné, může pernamentně poškodit sluch, záleží, jak je to používáno.

Zvuková děla LRAD nedělají rozdíly. Když jsou využívány k rozpuštění demonstrantů, jsou zasaženi také kolemjdoucí v oblasti. Jestli někdo přistoupí moc blízko ke zvukovému dělu LRAD, když je používáno, může způsobit pernamentní poškození sluchu. Zvláště zranitelní jsou malé děti a starší lidé. Bohužel využití děl LRAD se stává běžným. Vlastně, už byly využity k rozpuštění vysokoškolských oslav.

Takže tohle je svět, ve kterém všichni chceme žít?

Chcete, aby vaše děti a vnoučata žili ve světě, kde je zapomenuta volnost a svoboda?

Tento svět míří do velmi temného místa. Tyto technologie Velkého bratra se stanou více všudypřítomné a represivní. Jestli se tento trend teď nezastaví, budou jednoho dne tyto technologie ve velmi ďábelských rukách a pak se otevře celé peklo.

http://endoftheamericandream.com/archives/big-brother-2-0-10-new-ways-that-the-government-will-be-spying-on-you-and-controlling-your-behavior


 

Žádné komentáře