9/11 a NWO

Novinky

Van Rompuy a šéf NATO se setkají s Libyjskými rebely


AFP dnes oznámila, že se šéf Národní přechodné rady Libyjských rebelů Mustafa Abdel Jalil příští týden v Bruselu setká se šéfem NATO Fogh Rasmussenem a prezidentem EU Hermanem Van Rompuyem.

“NATO má kontakty jako součást snahy o nalezení řešení Libyjské krize." řekli úřednici NATO.

5.května 2001 vydala rada prohlášení, ve kterém se deklaruje jako "zástupce celé Libye". Rada se referuje Libyjským státem jako Libyjská republika.

I přes fakt, že rada a tzv.rebelové se hemží členy Al-Kájdy, kteří se účastnili zabíjení Amerických vojáků v Iráku, oznámila v dubnu Obama administrace, že poskytne 25 milionů dolarů "nesmrtící pomoci" snaze rebelům shodit Moammara Kaddáfiho.

30.června Alžírský ministr zahraničí  ve vedení v Africe a Maghrebu říká, že Francouzské zbraně dodané rebelům vytváří cestu Al-Kájdě a pravděpodobně bude použita proti vládám Alžírska, Mali, Mauritánie a Nigérie.

“Co by nás mělo nejvíce znepkovat, že oba, Jalil a Younis [bývalý Libyjský ministr vnitra] pochází z kmenu Haribi, dominantního v Severovýchodní Libyi, a z toho, který se překrývá s Al-Kájdou." napsal Webster Tarpley 24.břězna.

Ve čtvrtek odmtíla Americká sněmovna ukončení dotování operace v Libyi, ale vyhlasovala zákaz Pentagonu vyzbrojovat, cvičit nebo radit rebelům.

http://www.infowars.com/van-rompuy-nato-boss-to-meet-with-libyan-al-qaeda-rebels/
Žádné komentáře