9/11 a NWO

Novinky

Válečné zločiny NATO: Vědci našli v Libyi ochuzený uran


http://www.globalresearch.ca/


Válečné zločiny a zločiny proti lidem jsou páchány NATO v Libyjské Arab Jamahiriyan. Severoatlantická aliance používá proti Libyi ohuzený uran, zvláště na civilisty a civilní infrastrukturu.

Bombardovaná místa v Libyi byla navštívena profesionálními vědci pracujícími v Surveying and Collecting Specimens and Laboratory Measuring Group. Vědci a cvičení experti prováděli prohlídku kvůi radioaktivním izotopům (radioizotopy) na bombardovaných místech. Vzorky z těchto pak byly vědecky analyzovány v labarotařích Nuclear Energy Institution v Libyjské Arab Jamahiriya.

Analýza v Libyi přes přes indukčně zdvojenou plazmu ukázala, že několik míst obsahuje vyšší dávku urania, než se předpokládalo. Díry způsobené střelami NATO mají také naměřenou radiaci, stejně jako kousky procedury NATO. Místa byla analyzován týmy vědců včetně Bab Al-Azizia a Souk Al-Ahad.

Podle vědeckých týmů shledalo během bombardování NATO práci těžkou. Museli tedy ohrozit své životy a zdraví. Nicméně, spousta z těchto míst byla bobmardována několikrát a znovu v v jiný den. Tohle týmy ohrožovalo extra navíc.

USA a NATO v Libyi využívají "špinavé bomby". To jsou země, které tvrdí, že se Irán a Syrie pokouší vyrobit atomové zbraně. Tyto stejné země, které používají zbraně hromadného ničení a používají jadernou technologii nezodpovědným způsobem. Na řadě je mezinárodní tribuál pro válečné zločiny. Obamově administraci, Nicholasi Sarkozymu, Davidu Cameronoi a NATO tohle nesmí beztrestně projít.


Příklady bombardovaných civilních infrastrukturŽádné komentáře