9/11 a NWO

Novinky

Usáma posílá vzkaz...


Izraelskou ofenzívu v Gaze má podle vůdce teroristické sítě Al-Kajda Usámy bin Ládina ukončit svatá válka všech věřících muslimů. Nová nahrávka se objevila na internetové stránce radikálních muslimů.

"Bůh nás obdařil trpělivostí pokračovat ve svaté válce dalších sedm, sedm a sedm let. Dokáže proti nám Amerika bojovat po několik příštích desetiletí? Zprávy i realita tomu neodpovídají," říká bin Ládin na zvukovém záznamu, jehož autenticita zatím nebyla ověřena a který nese název Výzva k džihádu na zastavení útoků na Gazu.

Ládin se dál skrývá

Usáma bin Ládin se od americké invaze do Afghánistánu skrývá na neznámém místě a se světem komunikuje nahranými projevy, z nichž nelze rozeznat, kde byly pořízeny. Spojené státy po Ládinovi usilovně pátrají od útoků z 11. zaří 2001. Podle spekulací se bin Ládin skrývá v kmenových oblastech na západě Pákistánu.

Jeho poslední nahrávka s výzvou ke svaté válce nese datum současného měsíce muslimského kalendáře, tedy muharramu. Muharram je jeden ze čtyř měsíců roku, v němž je muslimům boj zakázán. Po postním měsíci ramadánu je to nejposvátnější období roku, spojované mezi šíity se vzpomínkou na smrt vnuka proroka Mohameda imáma Alího.

 

zdroj:novinky.cz

Žádné komentáře