9/11 a NWO

Novinky

Usáma navštívil v minulosti USA...


Nejen Ajmán Zaváhrí či Chálid Šajch Mohammed, ale i šéf teroristické sítě al-Kajda Usáma bin Ládin strávil v minulosti nějaký čas ve Spojených státech. Podle připravované knihy amerického novináře Stevea Colla navštívil bin Ládin USA se svou těhotnou první ženou Najwou a dvěma syny.
Collovi o tom pověděla právě bin Ládinova první žena. Popsala, jak cestovala do Indianapolisu, zatímco její manžel měl v Los Angeles schůzku s Abdulláhem Azzamem, svým mentorem a hlasatelem džihádu (svaté války). Azzam působil také v mešitě na Atlantic Avenue v Brooklynu.

Bin Ládinova první žena v knize Growing Up Bin Laden popsala, že s manželem a syny do Ameriky letěli ze Saúdské Arábie přes Londýn. „Protože do věcí manželových mi nic nebylo, na nic jsem se neptala,“ uvedla.

Není známo, zda bin Ládin navštívil také brooklynskou mešitu al-Farúk. Mešita nicméně bin Ládinovi poskytla přes 20 miliónů dolarů a do výcvikových táborů islamistů v zahraničí vyslala desítky bojovníků.

Bin Ládin strávil také nějaký čas v Jižní Americe, kde v brazilském Foz do Iguacu ustanovil spřátelenou organizaci.

zdroj : novinky.cz

Malý dodatek:Vědělo se o tom už dřív,ale teď někdo vystoupil veřejně...Usáma pracoval pro CIA ve válce proti SSSR a USA měl navštívit v roce 1980 pod krycím jménem Tim Osman...

Žádné komentáře