9/11 a NWO

Novinky

USA zvyšují počet bezpilotních útoků v Jemenu


Obamova administrace v posledních měsících zvyšuje frekvenci útoků dronů proti pobočce Al-Kájdy v Jemenu, nastávají obavy o politický kolaps.

Některé z útoků povedených armádním Joint Special Operations Command (JSOC), byly zaměřeny na jížní část země, kde složky vzbouřenců poprvé získali a drželi území, když Jemenská vláda pokračuje v boji proti sílící opozici prezidenta Alia Abdullaha Saleha.

Narozdíl v Pákistánu, kde má CIA povolení prezidenta k provádění útoků dronů, každý útok USA v Jemenu - a ty, které jsou prováděny v blízkém Somálsku, nedávný nastal ve čtvrtek v jížním přístavním městě Kismayo - vyžadují schválení Bílého domu, řekl vyšší činitel administrace.

Činitelé, kteří nemají povolení o věci na záznam mluvit, říkají, že zamýšlené cíle musí být vytaženy ze schváleného seznamu klíčových členů Al-Kájdy na Arabském poloostrově, kteří se podle Amerických výzvědných agentů  účastní plánování útoků proti západu. Poradce Bílého domu pro boj s terorismem upřesnil minulý týden číslo na "možná pár tuctů."

http://www.washingtonpost.com/world/national-security/us-increases-yemen-drone-strikes/2011/09/16/gIQAB2SXYK_story.html

Poslední komentáře
07.06.2016 20:02:40: Se připojit. To bylo a je se mnou. Můžeme popovídat na toto téma. O_O půjčka s nejnižším rpsn...