9/11 a NWO

Novinky

USA postaví novou velkou věznici v Bagramu


Zatímco Obamova administrace oznámila plány pro miliardové škrty v domácím rozpočtu, minulý týden nabízeli vybudování velké věznice v Bagramu v Afghanistánu. Bylo to uvedeno na stránce FedBizOps.Gov, která se využívá pro oznámení nových privatizačních  projektů, administrace odhalila plán pro "vybudování Zadržovacího zařízení v Parwanu (DFIP) v Baghramu v Afghanistánu", která zahrnuje možnost "zadržování asi 2000 zadržených."

Bude tak mít "strážné věže, administrativní budovu a brány pro přístup vozidel a personálu, bezpečnostní monitorování a systémy s omezeným přístupem." Oznámení říká: "Odhadovaná cena projektu se pohybuje mezi 25-100 miliony dolarů."

Americké věznice jsou přeplněné, soudy nařizují, aby propustily vězně, protože podmínky jsou tak nelidské, že je protiústavní (dnes, FBI zdokumentovala, že v USA se každých 19 sekund provede drogové zatčené, ale jak každý ví, jen šílení extrémisté a lehkovážní zhulení lidé požadují ukončení války). Americkém rozpočtové omezení je ta vážní, že jsou ničeny celé třídy, je omezeno využité pouličních světel a nejzákladnějších služeb pro potřeby národy. Ale Američané přesto utratí 100 milionů dolarů za novou věznici v Afghanistánu.

http://uruknet.info/?p=m81592&hd=&size=1&l=e

 

Žádné komentáře