9/11 a NWO

Novinky

USA pomáhají Rebelům vraždit černé Libyjce

Podle Wall Street Journal je Misrata totálně vyčištěna od černých Libyjců.

Misrata je etnicky vyčištěna od černých, říká Wall Street Journal...

Důsledky jsou ohromné. Je pravdou, že Libyjští rebelové – kteří bojují za za ochranu nevinných občanů – páchají masové vraždy, lynčování a terorizují černé Afričany a Africké migranty?

Bohužel, jsou důkazy, že tato odporná pravda je přesně příkladem Libye – právě teď. Ironicky, částečně tohle víme kvůli zprávám konzervativního Wall Street Journal ze článku z 21.června. Kde jsou  New York Times, CNN a všechny ty údajné “liberální“ zpravodajské organizace s tak děsivým příběhem?

Příběh Wall Street Journal uvádí, že rebelové, kteří údajně bojují za záchranu Libyjců, rozpoutali vlnu rasového násilí proti černým Libyjcům a dalším Afričanům, které našli ve válečné zóně. Očividně, jsou tito “liberálové“ zaneprázdněni "etnickým čištěním“ černých Libyjců z měst jako Tawergha, která je populární u černých Libyjců, už mají hotovou Misratu, což je třetí největší město Libye.

Útočí také na Africké migranty v zemi. Už je jasné, že tito rebelové mají vojenské slogany likvidačních jednotek jako “Brigáda k očištění otroků, černé kůže."

Wall Street Journal se také ptal velitele rebelů Ibrahima al-Halbouse, ten řekl: „Měli (Černí Libyjci) by si zabalit. Tawergha už neexistuje, jen Misrata."

Není tohle jasná deklarace úmyslu vyvraždit černé Libyjce v Tawergha a zničit město? Deníkem Journal bylo psáno, že plk. Muhammar Kaddáfi neměl důvěru mocných obchodních rodin bílých Libyjců v Misratě. S dobrých důvodů zdá se. Všichni černí Libyjci, kteří žili v Misratě, teď byli z Misraty “vyčištěni“.

Je tohle zabíjení černých těmito rebely přijatelné západní “mezinárodní komunitě“? Kde je rozčílení New York Times, který tento týden pořád pobízí NATO k bombardování? Je tu nějaká obava o tyto civilisty, kteří jsou napadáni těmito teroristickými šmejdy? Lež, že si Libye najmula Africké žoldáky k útoku na Libyjce byla teď odhalena jako fraška a krycí příběh k ospravedlnění vražd Černých civilistů.


Není náhodou ochrana civilistů ospravedlňována NATO, prezidentem Obamou a Francouzským prezidentem Nicholasem Sarkozym pro jejich zabití pl.Kaddáfiho a současnou bombardovací kampaň?


Pojďme mluvit o Francouzském prezidentovi, který představil poslední epizodu imperiálního vměšování. Tento týden jsme slyšeli, jak schizofrenický Sarkozy vyzbrojuje tyto násilné rebely a porušuje rezoluci OSN.

Tento liliput řekl světu, že Kaddáfi je zlo. A není to dlouho, co byl s Kaddáfim přítel. Dokonce příjmul velkorysost od Libyjské vlády k financování své prezidentské kampaně v roce 2007. Peníze údajně nevrátil. Někteří říkají, že Sarkozy chce oživit své klesající volební preference proti prezidentskému kandidátovi Marine Le Pen v přicházejících volbách příští rok. Chce také Sarkozy splatit dluh?


Prvně nám bylo řečeno NATO, že jen bombarduje kvůli bezletové zóně a kvůli ochraně civilistů. Jenže časem se tento jazyk změnil na změnu režimu. Západní vetřelci odmítli plány pro mír Africké unie. Ironicky, na poslední schůzce Africké unie tento týden v Malabo v Rovníkové Guinei, příjmuli rebelové mírový plán AU. Ten volá po mezinárodně sledovaném klidu zbraní, vyjednávání a demokratických volbách.


Ani ne překvapivě New York Times neoznámil tuhle novinku, i když nezasahuje do “nevhodné pro tisk“. Hillary Clintonová a Sarkozy neřekli ani slovo o příjmutí plánu AU. Takže čí válka je Libye doopravdy? Dokážete si představit, že černé lidstvo bylo zanecháno něžnému soucitu a rozvážnosti spisovatelů New York Times?

Francouzské vyzbrojování rebelů bylo Ruským ministrem zahraničí Sergejem Lavrovem nazváno “vážným porušením rezoluce Rady bezpečnosti OSN 1970“. Rezoluce 1970 ustanovena loni v únoru, zavádí zbraňové embargo v Libyjském konfliktu – rezoluce 1973 dává bezletovou zónu.
Francie možná porušuje zákony EU týkající se obchodu se zbraněmi. Obamův Bílý dům znovu podporuje jednostranné rozhodnutí Francie vyzbrojovat tyto rebely. Tento vývoj je  nevysvětlitelný, zvlášť když důkazy ukazují, že tito rebelové jsou stejní teroristé, na které jsem poukázal před pár měsíci v Záznamech Sinjar.

Tato důležitá zpráva byla médii ignorována, což je hodně alarmující, co se týče faktů. Záznamy Sinjar jsou dokumenty získané na bitevním poli v Íráku v roce 2007. Obsahují sensitivní informace o demografii a důležité statistiky těch, kteří bojují – proti Americe – ve válce v Íráku. Záznamy Sinjar byly analyzovány vojenskou akademií West Point plk.Josephem Felterem a Brianem Fishmanem.

Jedno z nejděsivějších zjištění tohoto analyzování bylo: “Libye přispívá více bojovníky na jednu hlavu, než jakýkoliv jiný národ…včetně Saudské Arábie.“ A zpráva spojuje oblasti Benghazi a Darnah – odkud Libyjští rebelové pochází – jako “nejčastější města, odkud tito bojovníci pochází.“ Otázka: Proč Amerika podporuje ryto rasistické teroristy, kteří chtějí shodit Libyjskou vládu?


Ti, kteří se považují za morální hlasy a vůli “mezinárodní komunity“ nám říkají, že budou shazovat bomby na Tripoli, aby zastavili plk.Kaddáfiho ve vraždění nevinných. Odkdy se tak západní imperialisté starají o lidi v Africe?

Tady pracuje ropa a koloniální geopolitika. To jsou ti samí lidé, kteří ochuzují Afriku a další ne-bílé národy světa. A to máme věřit, že nám říkají pravdu o plk.Kaddáfimu? To si nemyslím. Ti, kteří nemají pochyby, by měli děkovat Wall Street Journal za proražení solidarity mezi hlavními médii o etnickém vyčíštění černých Libyjců.

Novinář I.F. Stone jednou řekl: "Celá vláda je lež." Takže pro nás by nemělo být šokujícím, že Obamův Bílý dům lže, aby dosáhl svých specifických politických cílů. Je to součást Machiavellianského politického konceptu ponechání moci. Ironické ale je, že první Americký černý prezident teď neúmyslně pomáhá rasistům – kteří zabíjejí Afričany – aby získal moc v Libyi.

Prezident Obama řekl, že plk.Kaddáfi musí jít. To, co musí jít je pan prezident, NATO a západní imperialismus.

http://uruknet.info/?p=m79206&hd=&size=1&l=e
Žádné komentáře