9/11 a NWO

Novinky

Tweety od LibyanLiberal z 31.srpna

Tweety od jednoho z dobrovolníků.

Zatímco panáci NATO okupují Tripoli a zabili nespočet lidí, protože jsou černí, je těžké získat důvěryhodné informace z Libye. Když Severo-atlantická teroristická organizace vypla všechnu komunikaci a nezávislí novináři museli odjet, jen NATO a jejich propagandistické televize jako CNN, BBC, Sky a Al-Jazeery se rozhodli nakresili obrázek světového názoru o tom, co se skutečně děje. Tweeter @LibyanLiberal v minulosti ukázal, že má důvěryhodné nezávislé informace, které propaganda NATO nemohla později odmítnout, má nezávislé informace z první ruky o agresi NATO v Libyi. Tady jsou jeho poslední tweety z 31srpna 201+ v 18:00 našeho času.

LibyanLiberal to je prozatím vše. možná všen bude garantováno zdraví a budeme moct komunikovat brzy. eid mubarak, mí bratři.
about 1 hour ago

LibyanLiberal Zdá se, že jsme zatím neviděli matku všech bitev o Libyi, ale brzy jsme připraveni spojit se proti nepřátelům na všech frontách.
about 1 hour ago

LibyanLiberal nejlepší obrázek těchto dnů byl, že řízená střela zasáhla helikoptéru rebelů malé vítězství, ale je to vítězství.
about 1 hour ago

LibyanLiberal když říká zrádci, myslím tím ty, kteří se otočili zády, aby získali víc peněz. budou pronásledováni do jejich posledního dechu.
about 1 hour ago

LibyanLiberal Zdá se, že i pod terorismem od NATO a rebelů lidé stojí s lídrem. právě teď se snažíme najít nějaké zrádce a zničit je.
about 1 hour ago

LibyanLiberal V noci jsme šel do čtvrtí ovládaných rebely. lidé říkají, že jsou s rebely, ale podporují lídra.
about 1 hour ago

LibyanLiberal Khamis Gaddáfi byl údajně zabit, ale včera večer vedl bitvu někde u pobřežní cesty, která je donutila utéct a zanechat spoustu mrtvých.
about 1 hour ago

LibyanLiberal teď k bojišti. poslední dny byla spousta rebelů nalezena mrtvá a více zjišťujeme..rebelové zapálili kanceláře afrických aerolinek.
about 1 hour ago

LibyanLiberal Jak řekl můj kamarád, tlustá dáma ještě nezpívala. tlustá dáma ještě není ani na jevišti. trpělivost je dobrá vlastnost.
about 1 hour ago

LibyanLiberal Eid Mubarak, bratři a sestry. dnes je situace stejná. žádná voda, žádný plyn na udušení, revoluční boje pokračují.
about 1 hour ago

http://mathaba.net/news/?x=628432

Žádné komentáře