9/11 a NWO

Novinky

Tvrzení: Mládeži byli nabízeny peníze, aby začali nepokoje


Masivní nepokoje otřásající Spojeným královstvím se včerejší noc šířily z Londýna do dalších měst, objevují se tvrzení, že lidé nazývající se novináři nabízení mládeži peníze, aby začaly dělat nepokoje, naznačuje to snahu vyprovokovat některé násilí.

Podle Tweetů poslanými lidmi, kteří byli minulou noc Leicesteru a snažili se zabezpečit své komunity, bylo dětem řečeno, aby způsobili zmatek za peníze. Leicester byl zasažen násilím včerejší noc, když mládež napadla budovy v centru města.

“Jsou to davy Asijské, černé a bílé mládeže v kapucích, asi 20 let někteří mají 12 let, byli vyhnáni z centra Leicesteru okolo půlnoci." řekl BBC vlastník nočního klubu James Cockerill.

Claim: Youths Offered Money To Start Riots 100811top1Ve zprávě směřované Leicesterské policii, uživatel Twitteru “leicestertalk” napsal: “AadamSparkzz a jeho přátelům byli právě nabídnuty těmito novináři peníze, aby začali nepokoje v Leicesteru."

“Č...... se nám snažili nabídnout peníze, aby jsme začali v Leicesteru nepokoje." řekl další Tweet, který doplnil fotografií modrého auta zaparkovaného na obrubníku s okupanty poblíž.

“Média se potopila do nižší úrovně - podplácí děti, aby začali násilí. Spolehlivé svědectví, které se teď stalo v Leicesteru,” Tweetoval další.

Soudě podle Tweetů, muž v autě řekl dětem, že jsou novináři. Poznávací značka auta odhaluje, že auto je Volkswagen Passat Se Tdi (4 Door Saloon). Nicméne, vozidlo možná ani není spojeno s muži na fotografii.

Claim: Youths Offered Money To Start Riots 100811top2Pisatelé do fora minulou noc spekulovali, že novináři mohli být jen krytí pro někoho, pro koho doopravdy muži na obrázku pracují. Nicméne, je důležité vyjádřit, že tvrzení, že okupanti nabízeli dětem peníze, aby začaly nepokoje je v tomto bodě spíš obvinění.

Najmutí provokatérů nebo využívání policistů v utajení k nastartování nepokojů se stalo běžnou metodou pro obhajování brutálních zásahy, ačkoliv byla taktika prvně využívána na summitech.

http://www.prisonplanet.com/claim-youths-offered-money-to-start-riots.html


Žádné komentáře