9/11 a NWO

Novinky

TSA porušuje vlastní pravidla, zakazuje natáčet prohlídky


TSA před přistáním upozorňuje pasažéry, že je natáčení bezpečnostních procedur zakázáno, porušuje tak vlastní pravidla a nejspíš se brání vlně videí, které zaplavily Youtube.

Po pokusu utajit nebezpečí obklopující svlékací skenery, byla TSA chycena v dalším veřejném podvodu, říká pasažérům než přistanou, že natáčení bezpečnostních prohlídek TSA je zakázáno, to je v rozporu s vlastní politikou TSA, nejspíš ve snaze zastavit videa ukazující obtěžování TSA, která zaplavila internet a způsobila krizi veřejných vztahů.

“Moje letadlo mířilo do brány na letišti Hartsfield-Jackson v Atlantě, když přišel konec oznámení v letadle. Sedadla ve vrtikální poloze, tácky přihrádky a zamknuté, zavazadla pod sedadly, znáte tu rutinu." napsal epidemiolog z Atlanty Cameron Salisbury.

“Tentokrát o bylo něco nového: Žádná nahrávací zařízení nejsou v bezpečnostní oblasti dovoleny."

Vlastní stránka TSA říká, že fotografie nebo videa na bezpečnostních místech TSA nejsou zakázány.

“Nezakazujeme fotografování, nahrávání nebo natáčení veřejnosti, pasažérům nebo tisku na místech snímání. Můžete fotit na našich checkpointech tak dlouho, dokud nezasahujete do samotného procesu snímání nebo zpomalování věcí. Žádáme také, abyste nenatáčeli nebo nefotografovali naše monitory." říká upozornění na blogu TSA.

Snaha zastavení pasažérů od natáčení prohlídek TSA za letu a porušení vlastní politiky TSA je očividný pokus k zastavení vlny videií, které v posledních měsících zaplavily Youtube a podnítili noční můru veřejnosti z federální agentury.

Tohle se zdá být víc než nečestná shana k záchraně TSA od obtěžování a zredukování velkého množství hodin věnovaným vyvracováním skandálu za skandálem.

TSA je zjevně zavalena tsunami špatné publicity, kterou dostává posledních 12 měsíců a teď bezohledně možná nelegálně požaduje nenahrávat prohlídky se standartními bezpečnostními procedurami.

Jeden z nedávných případů byla žena, která se naštvala poté, co si stěžovala, že ji agenti TSA na letišti ve Phoenixu osahávali prsa. Když její syn Ryan Miklus natáčel celou proceduru, bylo mu několikrát letištními úředníky vyhrožováno kvůli používání nahravacího zařízení. Po našem sepsání příběhu, byl příběh přebrán DrudgeReport a stal se druhým nejčtenějším článkem na celém internetu  a to donutilo TSA k odpovědi.

Agenti TSA také vyhrožovali Philu Mocekovi zatčením poté, co natáčel incident na letišti Albuquerque International v listopadu 2009. Mocek byl poté zproštěn viny porotou ze všech čtyř obvinění z přestupku, které zahrnovaly odmítnutí vydání občanského průkazu a neuposlechnutí policisty. Klip incident z YouTube ukazuje, jak agenti TSA zapojují policisty poté, co tvrdili, že Mocek nesmí nahrávat.

I přes fakt, že agenti TSA jasně porušují vlastní politiku, běžne obtěžují lidi, kteří natáčení prohlídky, není nahrávání letištní bezpečnostní procedury zločinem. Když přihlédneme k faktu epidemi zneužívání TSA, někdo by to mohl považovat za občanskou povinnost, zvláště ve světle očividné snahy TSA vyhnout se takovému záznamu naháněním pasažérů proti takovým akcím, než přistanou.

http://www.prisonplanet.com/tsa-violates-its-own-policy-to-stem-tide-of-pat-down-abuse-footage.html

Žádné komentáře