9/11 a NWO

Novinky

TSA opět všem ukázala, kdo jsou opravdoví teroristé

Vystresovaná žena procházela osaháváním, kameramanovi bylo řečeno, aby s ní nemluvil.

Nové video vystresované ženy procházející tělní prohlídku po projítí tělního skeneru AIT přípomíná všem Američanům, že jsou na letištích a dalších místech po celé zemi opravdové cíle TSA a ministerstva pro vnitřní bezpečnost.

Žena byla přihlížejícím natočena na mezinárodní letišti Chicago O’Hare, který byl znepokojen faktem, že TSO (Transportation Security officer) byla těhotná a v blízké vzdálenosti od radiaci vypouštějícího tělního skeneru.

“Zatímco jsem čekal na můj zpožděný let z ORD, všiml jsem si těhotné TSO pracující okolo AIT." vysvětluje muž na foru flyertalk.

“TSO prováděla prohlídku, ale neustále se pohybovala kolem přístroje. Shledal jsem, znepokojujícím, že (1) těhotná žena se vystavuje v prostředí radiace a (2) že její zaměstnanci ji to povolí. Aspoň ji měli zařadait do práce, kde nebude pracovat vedle přístrojů."

Přihlížející si pak všiml ženy, kterou TSO prohledávala, byla očividně naštvaná a pokoušel se ji ujistit, že natáčí incident a rád ji poskytne kopii.

Pak přišel k muži jiný agent a požadovala, aby přestal se ženou procházející prohlídkou komunikovat.

Očividně si teď TSA myslí, že má právo chránit lidi z veřejnosti před mluvení se sebou. Je překvapující, že se agent nepokoušel zabránit muži od natáčení incidentu, jak bylo často viděno v podobných případech.

Poté, co byla žena konečně schopna si vzít své osobní věci a posunout se v bezpečnostním pásu, řekla přihlížejícímu: “To bylo absolutně ponižující, proč to udělali?"Ve stejný týden, muž, který přežil rakovinu močového měchýře, Thomas Sawyer, byl po druhé v roce nechán pokryt svou vlastní močí agenty TSA po agresivní prohlídce.

Je dobré vědět, že nepřítel je držen TSA.


Žádné komentáře