9/11 a NWO

Novinky

Trilaterální komise chce válku s Íránem


Člen Trilaterální komise Mikhail Slobodovsici, poradce ruského vedení, odhalil plány globální elity během setkání komise v Dublinu, když omylem řekl hnutí We are Change, že globalisté plánují válku s Íránem.

Podle zprávy Jima Tuckera, Slobodovsici také se také prořekl, že Trilateralisté a Bilderbergři a jejich kolegové zamýšlejí využít ekonomickou krizi k dokončení plánu nové světové vlády, ale tahle agenda byla několikrát  nepřekažena ztv."nacionalisty", kteří se začali probouzet, protože cítili dopad nové světové vlády na jejich svobodu a obyčejné životy.

“Rozhodujeme o budoucnosti světa,” řekl Slobodovsici. “Potřebujeme světovou vládu,” řekl, ale poukazoval na Írán, řekl "Musíme se jich zbavit.”

“Naneštěstí, Slobodovsici si všiml, že jmenovka muže byla jiná narozdíl od TC a řekl "Nemůžu mluvit - jednáme pod pravidly Chatham House” (Královská rada pro zahraniční vztahy).

Názor Slobodovsiciho na Írán je alarmující a překvapující, Rusko podporuje Íránské práva k vytovoření mírumilovného jaderného programu a přímo pomohlo postavit reaktory.

http://www.prisonplanet.com/trilateral-commission-wants-war-with-iran.html
Žádné komentáře