9/11 a NWO

Novinky

Tony Blair je kmotrem dcery Ruperta Murdocha, napsal časopis Vogue


Britský expremiér Blair je kmotrem dcery mediálního magnáta Murdocha, zapleteného do skandálu s nelegálními odposlechy v týdeníku News of the World. Informace, který vyplývá z článku časopisu Vogue, vysvětluje Blairův shovívavý postoj k nedávnému skandálu.

Bývalý britský premiér měl užší vazby na mediálního magnáta Ruperta Murdocha, než se původně zdálo. Murdochova současná manželka Wendy, americká občanka čínského původu, prohlásila v rozhovoru pro časopis Vogue, že Blair je kmotrem její dcery a účastnil se křtin na březích Jordánu.

Křtiny, zaštítěné jordánskou královnou Raniou, se odehrály minulý rok v březnu. Magazín Hello!, který tehdy zprávu o křtu přinesl, se o Blairovi nezmiňoval a ten se neobjevoval ani na fotografiích ze slavnosti.

Podle britského deníku The Daily Mail se novinář, který rozhovor s Wendy Murdochovou vedl, pohybuje v New Yorku ve stejných kruzích jako Murdochovi.

http://zpravy.ihned.cz/svet-evropa/c1-52756760-tony-blair-je-kmotrem-dcery-ruperta-murdocha-napsal-casopis-vogue?utm_source=mediafed&utm_medium=rss&utm_campaign=mediafed
Poslední komentáře
07.06.2016 20:59:00: jsem ржал ??? pujcka ihned na uctu