9/11 a NWO

Novinky

Timothy McVeigh jako naprogramovaný zabiják


Tento článek je takovým shrnutím spojení mezi Timothy McVeighem a Mohammedem Attou. Oba dva jsou spojováni s pašováním drog z a do USA a s největšími teroristickými útoky v americké historii.

McVeigh si sám odložil popravu a byl popraven 11.července 2001, půl roku před 9/11.

Když Timothy McVeigh seděl ve vězení, byl asi 18krát navštíven  psychiatrem Louisem Jollyonem Westem. Joly West byl psychiatr v Los Angelském institutu UCLA a pracoval pro CIA v projektu MK Ultra. Brice Taylorová říká, že v tomto institutu také probíhalo její programování.

Dr.West také navštěvoval Sirhana Sirhana, který údajně zastřelil Roberta Kennedyho a byl také pověřen k prohlédnutí psychického stavu Jacka Rubyho, který zastřelil Lee Harvey Osvalda. Když byl Ruby vyslýchán, řekl FBI, že má informace o obrovské konspiraci spojené se zavražděním Johna Kennedyho a že je všechny odhalí, když ho přesunou na bezpečnější místo, což FBI odmítla.

Podle knihy Davida Hoffmana
"McVeigh: The Manchurian Candidate", si přátelům v Michiganu McVeigh postěžoval, že mu armáda implantovala mikročip, takový miniaturní transpondér, kterým ho sledují. Na hýždi prý ukazoval jizvu, kvůli které si nemohl sednout.

Mikročip...Proč je mikročip důležitý? Nedávno přišel na scénu muž se jménem Robert Duncan O'Finian, který byl obětí experimentů s naprogramovanými zabijáky. V paměti ztratil třeba 3 dny, několikrát za život a nemohl si vzpomenout co ten den dělal. Jednou měl autonehodu a udělali mu magnetickou rezonanci. Ta rezonance mu odblokovala bloky v těch čipech a začal si vzpomínat, co se dělo. Těch mikročipů měl minimálně 7...Tvrdí, že kromě zabíjení, se také účastnil tajných operacích v každé džungli na světě.

Tento chlápek vystoupil také v Konspiračních teoriích s Jesse Venturou.McVeigh tedy tvrdil, že mu armáda implantovala mikročip, to samozřejmě nedokazuje nic.

V červnu 1998, otiskla média úryvek dopisu, který McVeigh poslal své sestře.

***Out of a group of 400, one day in formation, 10 Social Security
numbers were called out (no names) and told to leave formation. Mine
was one. The 10 of us were told that out of the select group of 400,
we had scored highest on certain tests. We had been selected because
of our intelligence, physical make-up, and physical abilities. We were
to feel special, part of a hand-picked group...We were all asked to
volunteer to do some work for the government on the domestic, as
well as the international front...1./We would be helping the CIA fly
drugs into the United States to fund many covert operations, and 2./
Military "consultants" were to work hand-in-hand with civilian police
agencies to "quiet" anyone who was deemed a "security risk."...We
would be government-paid assassins....gives you new insight on things
like Waco, etc.--they were murdered by hit men.***

 

Byli jsme požádáni, abychom dobrovolně dělali nějaké práce pro vládu jak na domácí, tak i na mezinárodní úrovni...1./Měli bychom pomáhat CIA pašovat dovážet drogy do USA k financování spousty dalších tajných operací a za 2./ Armádní "poradci" pracují úzce s civilními agenturami, aby utišili každého, kdo způsobí "bezpečnostní riziko"."...Měli bychom být vládou placení zabijáci...to ti dává nový pohled na věci jako Waco atd,---ti byli zavraždění zabijáky.


http://www.mail-archive.com/ctrl@listserv.aol.com/msg67087.html


Tento dopis byl otištěn v roce 1998 v New York Times. McVeigh se svěřil také Terry Nicholsovi, že když byl v armádě, pracoval u tajných misí. Nichols také tvrdí, že McVeigh do své knihy napsal špatné údaje o bombě, kterou vytvořil a že se schválně nechal chytit policejní hlídkou na dálnici, když si schválně sundal z auta SPZtku. Proč by se sám přiznával? Ledaže by byl naprogramovaný, aby to tak udělal.

Něco podobného udělal také Mohammed Atta. On se akorát chytit nenechal. Nesedí zde ale spousta historek. Například:
- proč Mohammed Atta a Al-Omari přespali v Portlandu a pak brzo ráno odlětěli do Bostonu? Kdyby mělo letadlo do Bostonu zpoždění, plánované letadlo jim uletí...
- v tom spěchu nechal Atta na letišti zavazadla se svýma věcma. Proč by to dělal? Myslím tím, když spěcháte a máte sebou jenom tašky, tak je určitě nenecháte na letišti
- Mohamed Atta byl špatný pilot. Podle leteckých údajů musel být ale vynikající pilot, pokud letadla neovládali na dálku. Dostali se do kokpitu a místo pasažérům poslal zprávu dispečerům. Třetí chyba během jednoho dne...

Mohamed Atta navštěvoval leteckou školu Rudiho Dekkerse ve Venice. V letadle Wally Hallarda, majitele školy, našla DIA 5 a půl tuny kokainu. Jaká náhoda...McVeigh dělá tajné mise, kde CIA pomáhá pašovat drogy do USA a Mohammed Atta navštěvuje školu, u které DIA najde 5 a půl tuny kokainu.

V tomto článku bývalý pilot říká, že Venice byla "tichá Mena".(naráží na Iran Contra skandál)

Pak je zde Amanda Kellerová, která údajně s Attou chodila a ta tvrdí, že si rád dával alkohol a kokain. Nevím, jestli ji věřit sama je jakási sjetá, ale někteří lidé v podnicích, které vymetali potvrdili, že byli spolu.
 
Když si to srhneme, oba dva, jak McVeigh, tak Atta, pravděpodobně dělali pro CIA tajné mise a oba dva udělali dost fatální hrubky. Spící zabiják je jediná možnost, jak nechat čisté ruce a dostat podezřelého. To se v obou případech povedlo.Žádné komentáře