9/11 a NWO

Novinky

Terčem Wikileaks je také Írán

Jaká náhoda...

USA se snaží už roky vyprovokovat Írán a teď několik přesvědčivých dokumentů, které uvolnil server Wikileaks tvrdí, že Írán cvičí a dává zbraně Šítským militantům v Iráku, aby páchali útoky na koaliční vojska a Irácké úředníky.

Předchozí velký únik dokumentů z Wikileaks obvinil Pákistán, že pomáhá Talibanu v Afghanistánu. To dalo USA záminku k pohybu do Pákistánu a vypálit více střel na civilisty.

Do tohoto roku bylo bezpilotními letouny v Pákistánu zabito 749 lidí. V roce 2009 šlo o 53 útoků a tento rok už bylo provedeno 89. A to prezident Obama schválil jejich pokračování.

Když Obama dělal svou prezidentskou kampaň, postavil se proti válce:

“V Iráku není žádné vojenské řešení a nikdy nebylo. Nejlepší způsob, jak ochránit naši bezpečnost je nátlak na Irácké vůdce, aby vyřešili jejich občanskou válku a okamžitě odvolat naše vojáky. Ne za 6 měsíců nebo za rok, ale hned."

A teď se věci změnili.

Wikileaks tvrdí, že je whistle-blowingová stránka, zatímco hlavní postava Julian Assange odmítádůkazy, které zpochybňují oficiální verzi utoků z 11.září. známé

“Jsem neustále znepokojen, že lidé jsou rozptylováni falešnými konspiracemi jako je 11.září, když všem okolo poskytujeme informace o reálných konspiracích, jako válka nebo masové finanční podvody."

Tasman Times článek uveřenil zde.

Zdá se být dost dobře pravdivé, že USA se snaží vyprovokovat válku s Íránem a tyto dokumenty jim spadly do klína.

http://www.infowars.com/wikileaks-documents-now-targeting-iran/

Podvod jménem Wikileaks

 

Žádné komentáře