9/11 a NWO

Novinky

Templářští rytíři: Nejnovější Mexický drogový kartel


Fotografie posledních věcí zabavených policí v Mexickém státě Michoacan odhalily, že záhadný drogový kartel "Templářští rytíři" je více bizarní než si většina lidí dokáže představit.

Čtyři zahalené tuniky s červeným křížem, kovovou helmou a brožura nebo Templářská kniha pravidel. Tento drogový kartel tvrdí, že si vzal inspriaci od středověkých křesťaňských bojovníků, kteří bojovali za ochranu Jeruzaléma a svatého grálu.

Nikdo neví, zda byl zakladatel Servando Gomez, učitel, nadšenec do historie nebo jestli jen četl Da Vinci Code.

Pravidla moderní "templářské knihy" volají po dodržování chování gentlemana a respektování žen - ale také ustanovuje, že jakékoliv odhalení templářských ritířů skončí smrtí osoby a jeho celé rodiny a zabavením majektu práskače.

Kartel je jako tajná společnost.

Mexičtí templáři mají zasvěcující rituál, který pravděpodobně zahrnuje oblékaní se jako rytíř ze středověku a provádění krvavých činů.

Kartel rekrutuje uživatele drog a přihlásí je do odvykacích center organizace; proces je monitorován a má silný náboženský komponent.

Dvojí standart je pozoruhodný: Templáři neberou drogy a i přesto vedou jeden z největších methamphetaminových pašeráckých koridorů do USA.

Obyvatel Morelie, hlavního města provincie Michoacan mi řekl, že kartel, který předcházel Templářům - La Familia - najal 'kuchaře', kteří se naučili vyrábět meth v USA.

http://blogs.aljazeera.net/americas/2011/07/22/knights-templar-mexicos-newest-drug-cartel


O tomto gangu jsem se zmínil v tomto článku:
http://jedenacteho-zari.7x.cz/novinky/mexiko-zatklo-lidra-la-famillia-2.html
Žádné komentáře