9/11 a NWO

Novinky

Syrské ženy jsou v Tureckých táborech znásilňovány


Turecké tábory se staly zadržovací centra pro znásilňování a mučení Syrských žen, které se vrátily domů vystresovány, že se staly obětmi znásilnění ozbrojenými skupinami a nějakými Turky.

Fatima v rozhovoru pro Syrskou televizi řekla, že ji ozbrojené skupiny řekly, že armáda příjde znásilnit ženy v Jisr al-Shughour, tak vzali ji a její čtyři děti a šli do města Khirbet al-Jouz.

Poté přijeli z Turecka do Khirbet al-Jouz dva autobusy. Fatima odjela z Turecka autobusem a za dva dny podstoupila lékařskou péči.

Fatima dodala, že po šesti dnech s ní začali špatně zacházet.

Řekla, že osoba jménem Samer Asfour ze známé rodiny v Jisr al-Shughour a další osoba nazývaná Mohammad k ní přišli a zeptali se jí, zda s nimi nepůjde, snažili se ji znásilnit a sundat oblečení.

Fatima dodala, že Samer přišel následující den, aby ji znásilnil podruhé.

Řekla, že požádala Samera, aby ji pustil zpět do Syrie, ale on řekl, že natočil na video, jak byla nahá a jak ji další lidi znásilňovali a vyhrožovali, že znásilní její nejstarší 13ti letou dceru a nejmladší tříletou, když s nimi nezůstane.

O pět dní později řekl Samer Fatimě, že ji chtějí Turečtí vojáci, kteří hlídají tábor. Fatima za nimi šla a Samer vzal peníze od Turka, který znásilnil Fatimu.

Řekla, že přes 70 mladých dívek bylo v Tureckých táborech znásilněno a byly vystaveny všemu možnému utlačování, poukázala, že všechny děti v táboře nyly nemocné a dvě po nemoci zemřely.

Několik novin publikovalo články o případech znásilnění Syrskch žen v Tureckých táborech, včetně Tureckých novin, které napsaly, že v Tureckých táborech bylo znásilněno přes 400 žen.

http://www.sana.sy/eng/337/2011/09/20/370503.htm
Poslední komentáře
07.06.2016 20:50:01: nanejvýš отпад O_O půjčky novinky
19.03.2016 05:08:31: Podle mého názoru Se mýlíte. Jsem si jistý. Pojďme diskutovat. Napište mi PM, пообщаемся. :-x Nouzov...
19.03.2016 03:19:00: ето přesně v pohodě [:tired:] Adobe photoshop ke stažení