9/11 a NWO

Novinky

Syrská kybernetická armáda odhalila zahraniční konspiraci

Kyber specialisté ze syrské vlády údajně odhalili text proti-Damaškovské dohody o útoku mezi Tureckem a Francií.
Ankara by se také měla zdržet od vytvoření překážky v cestě Washingtonu vytvořit vojenskou základnu v guvernorátu Deir ez-Zor ve východní Syrii a poskytnout věci podporu.

Podle pondělní zprávy na stránkách Syria Steps, Syrská kybernetická armáda odhalila detailní ustanovení dohody.

Zpráva říká, že Turecko usnadní Francouzské strategické plány na středním východě, zvláště v Syrii, Izraeli a Libanonu.

Poznamenává, že Ankara potřebuje shození vlády syrského prezidenta Bashara al-Assada pomáháním syrské opozici v jejich aktivitách jako třeba pořádáním jejich schůzek, umísťování přílivu syrských uprchlíků do Turecka a dovolit Francii a dalším médiím vytvářet zprávy v uprchlických táborech.

Francie by na oplátku usnadnila Turecku přístup do Evropské unie před koncem roku 2012. Paříž by také podpořila Tureckého premiéra Recepa Tayyipa Erdogana v nadcházejících parlamentních volbách, aby premiér mohl provést ústavní změny potřebné ke členství v EU hned po volbách.

Turecku by mělo být dovoleno ovládat Syrský guvernorát Idlib a největší město Aleppo, obě na severu, zatímco Francii a Spojenému království by byla dána autorita nad zbytkem syrského území.

Dohoda zavazuje Turecko k povolení Izraeli provádět vojenské aktivity na jeho půdě. Požaduje, že Ankara usnadní Francouzské obchodní dohody se Syrií a Libanonem provedné přes Turecké území a vyhne se prohlídce Francouzských nákladů pro dvě země.

http://www.presstv.ir/detail/198849.html

Žádné komentáře