9/11 a NWO

Novinky

Svobodní zednáři - ultimátní gang
Nemělo by to být překvapením. To, že se tito nechválně známí a bohatí muži uvázali exkluzivním klubem dalším elitám se skoro očekává, zvlášt když zvážíte nenasytnou chuť Zednářů po moci.

Co je nejspíš šokuje, jsou další "bratři", které brzo potkají na svých schůzkách a v tajných enklávách.

Zednářský rap a basketbalové hvězdy

Tohle je ze stránky, odkud pochází obrázek nahoře:

Léta se mluví, že jsou jistí elitní členové černé komunity součástí tajného řádu Zednářů. Zednáři jsou tajná společnost bratrů, kteří se poznají skrz sérii signalů, stejně jako těmi zvláštními potřásáními rukou ve fotografiích nahoře.

Když mě kamarád upozornil o podezřelých signálech raperů Jay Z, Sean Combs a hvězdy NBA Ron Artest nahoře v obrázcích, první věcí, kterou jsem měl na mysli byla, že vypadají jako běžné pozdravy. Samozřejmě ale, že jsem se pletl, jak kamarád poukázal.

Řekl mi, že je ví jístě, že tyto pozdravy mají zvláštní význam, protože slyšel, že jsou Sean, Jigga a Ron tajnými členy Zednářů. Jestli tyto zednářské pozdravy mají být tajné, jaktože je ti, kteří nejsou členové poznají?

Pak jsem si myslel, že jsou možná Zednáři exkluzivní nízký klub. Nebylo to by to daleko od pravdy, zvážíme-li, ž emluvíme o Diddy a Jay Z.

Ukázalo se ale, že Zednáři nejsou vůbec tajnou společností zámožných homosexuálů. Je to bratrstvo mocných mužů, něco jako bratrství, které drží moc a peníze ve společenosti.

Členové zednářů jsou údajně takoví mocní lidé jako  Barack Obama, Jay Z, Sean Combs, Russell Simmons, Kobe Bryant, Michael Jackson, Ron Artest, Jamie Foxx, atd. Jinými slovy - černí muži s penězi a mocí.

Malá minulost

Prince Hall je považován za Otce Černého Zednářství v USA. Černé zednářství začalo, když byl Prince Hall a čtrnáct dalších černých mužů iniciováni do lóže č. 441, Irská ústava, přidělená 38.regimentu Britské armády v Castle William (teď Fort Independence), v Bostonském přístavu 6.května 1775.

Známí Zednáři Prince Hall

Není složité zjistit, kdo je a kdo není Zednář Prince Hall. jako další zednářské tradice, Prince Hall obsahuje význačné obchodníky, politiky a baviče. Podle Lóže Prince Hall v Michiganu, členové Prince Hall jsou:

- Jesse Jackson

- guvernér New Yorku David Patterson

- Thurgood Marshall

- Count Basie

 - Duke Ellington

- Al Sharpton

- Kongresman Charles Rangel

- Nat King Cole

- W.E.B. DuBois

- Alexander Dumas

- Alex Haley

- Kweisi Mfume

- Don King

- Richard Pryor

- Alexander Pushkin

- Sugar Ray Robinson

- Booker T. Washington

Lóže Prince Hall můžete najít po celé Severní Americe, Karibiku a Amerických vojenských základnách po celém světě. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Barry Seotoro se zednářským prstenem, pečetí a pozdravem.

Překvapení? Doufám, že ne

Tohle je struktura našeho světa. Je plně šířena a manipulována a všechny rasy součásti života musí být zahrnuty. Myslet si opak je forma naivní slepoty. Bohužel ale, smysl není tak častý, tak spousta lidí spadá do kategorie naivní slepoty. (Mao Zedong byl vysoce postavený Zednář , stejně jako Hitler, Churchill, Trotsky, Roosevelt, Stalin atd..Tyto kalibry jsou ve všem. Hra je ovlivňována)

O Černém zednářství jste moc neslyšeli asi díky Zednářskému vrozenému racismu, možná je to tedy jejich malé tajemství, na které nejsou pyšní. Dokonce je známo i členství Oprah Winfrey v organizaci Easter Star, ženské odnože Zednářství.

Epilog

Co mě na Černém Zednářství překvapuje nejvíc je očividná ignorance Afro-Američanů jednoznačeného Zednářského rasismu a historie rasové genocidy. Svobodní zednáři a Ilumináti byli po staletí součástí kampaně oslabení domordých populací, od dalekých kmenů z celého světa po devastování původních Američanů a Kanadských domorodských populací.

Poslední útok bylo odporné vyvolání epidemi AIDS v Africe, následované tou morbidní kampaní"dekádou vakcín" ke sterilizování a infikování Afričanů. Když si toto téma prozkoumáte, najdete několik dalších záměrně vložených patogenů mezi Afro-Američany skrz léta, často přestrojené jako "vědecké soudy". Nezapoměňte na Americké kořeny otroctví a vrozená rasismus dodnes, vše zakořeněné v naše Zednářském systému.

http://beforeitsnews.com/story/779/396/Freemasonry_-_The_Ultimate_Gang.html
Žádné komentáře