9/11 a NWO

Novinky

Strašák Awlaki byl zabit při leteckém útoku před 11ti měsíci

Zajímavé je, že se pokaždé objevuje tento scénář nebo vzorec, ať už to byl Bin Ládin, Al-Zawáhiri, Khalid Sheikh Mohammed, Abu Zubajda a další...

Muž, který vyrobil bomby v barvě do tiskárny byl saud Ibrahim Hassan Al Asiri. Al Asiri “je v neustálém kontaktu s Anwarem al-Awlakim,” napsal Daily Mail.

Během 48 hodin bylo organizací Mosssadu a Amerických výzvědných služeb SITE, že Awlaki vystoupil v novém videu na "džíhádistické stránce", ve kterém povzbuzoval k dalším útokům.

Nicméně, jako spousta dalších teroristických lídrů před ním, bylo už dříve oznámeno, že byl zabit.

24.prosince 2009 několik médií oznámilo, že Awlaki byl pravděpodobně zabit při Americko-Jemenském leteckém útoku stíhačkami Jemenského letectva na setkání 30ti lídrů Al-K8jdy v úkrytu v Rafdu, v  odhlehlém horském údolí ve východí Shabwe.

Agentura Reuters mluvila s nejmenovaným Jemenským úředníkem, který řekl "Awlaki je nejspíš mrtvý".

Awlakiho smrt byla oznámena také Fox News a Al Jazeerou.

28.prosince Washington Post oznámil, že USA a Jemen potvrdili, že Al-Awlaki byl na zmiňované schůzce.

29.prosince oznámil Newsweek, že Jemenský novinář po leteckém útoku Abdul Elah Hider al-Shaya navázal kontakt s Awlakim a tvrdil, že pořád žije.


Není žádný nestranný způsob, jak potvrdit tvrzení Shayai a zpravodajské služby USA se teď vyhýbají otázce, jestli je Awlaki žuvý nebo mrtvý, "Jeho status není jistý".

Jak už bylo uveřejněno dříve, spoustě významným lídrům Al-Kájdy byla oznámená smrt, už dost známým jménům, Pentagonem a médii.

http://www.prisonplanet.com/latest-al-qaeda-boogie-man-was-killed-11-months-ago.html

7x zabitý a přesto žije
http://czechfreepress.cz/index.php?option=com_content&view=article&id=2147:hakimullah-mahsud-sedmkrat-zabity-a-pesto-ije&catid=111:valky&Itemid=506

Žádné komentáře