9/11 a NWO

Novinky

Stačila mediální kampaň a někteří lidé už mají důvod dát děti očipovat


Za 9 let se počet pohřešovaných dětí navýšil o 53%...Možná proto po této mediální kampani někteří mluví o očipování dětí.

Včera jsem našel článek o dětech v ČR, které se nikdy nenašly.

http://aktualne.centrum.cz/domaci/zivot-v-cesku/clanek.phtml?id=680843

Podle toho článku se polici nikdy nepovedlo najít tyto 2 malé chlapce. Zvláštní na tom je, že oba dva mají stejné křestní jméno a oba dva mají stejný popis - hnědé vlasy a hnědé oči. Tohle může samozřejmě i náhoda, ale je to zajímavá shoda.


Aktuálně v článku píše:

Policisté loni pátrali celkem po 8559 dětech, které zmizely, utekly od rodičů nebo z výchovného zařízení. Pro srovnání v roce 2000 bylo hledáno "jen" 5581 dětí. Za uplynulých 9 let se počet pohřešovaných dětí navýšil o 53 %.

A to co se právě teď děje v médiích je velká kampaň k vyvolání strachu o všechny děti národa. Denně se podle statistik ztratí okolo 20ti dětí (do statistik jsou ale započítávány útěky z dětských domovů, od rodičů a únosy). A to, co se právě teď děje panika, Každý den píšou média o ztraceném dítěti, o to jak ho policie hledá a o tom, jak ho nakonec najde...Celá ta zálěžitost s tou Aničkou vyvolala v lidech ohromnou paniku.

Média a policie hned rychle našli viníka. Když se ale na celou věc podíváte zpětně, něco je špatně. A to konkrétně profesionalita policie. Samozřejmě, že nemám takové informace co policie, ale celé je to pochybné.

Našli její batoh, na kterém byla DNA souzeného muže, který onanoval v parku na lavičce. A hned je viník, protože 3x změnil svou výpověď a prý lhal. To, že našli na batohu jeho pot, znamená jen to, že ho chytl do ruky. Chlap byl souzen za finanční podvody a do Prahy chodil krást, takže klidně mohl batoh najít, vzít do ruky, prohledat a zahodit. Mohlo jít i o takovou blbou shodu náhod. Samozřejmě policie ho chytla a vyslýchala a sám změnil výpověď 3x. Nenapadlo někoho, že se bál říct pravdu o tom, že onanoval v parku a pak by se mu celá situace přihoršila? To, že se dotkl batohu, neznamená, že je vinný. A vsadím se, že ten chlap utekl a skrývá se, protože má strach, že se mu něco stane, protože lidi jsou na takové lidi hákliví. To proboha nikoho nenapadlo?

Viz.článek na Blistách...Pozor na možné obvinění nevinného

Nesnažím se obhajovat toho chlapa nebo tak něco, ale jen říkám, jak to vypadá z jiného pohledu a ten mi říká, že téměř od začátku je jasné, že jde o útok pedofila - malá, hubená blonďatá holka s modrýma očima, stejně jako chlapec s hnědýma vlasama a očima se hodně často ztrácí a jsou často vytipováni pedofilem.

Tento případ strhl v ČR obrovskou mediální kampaň. Média začala informoval o zmizelých dětech a objevili se někteří, kteří začali mluvit o očipování dětí.


http://vary.idnes.cz/policie-patra-po-sestnactiletem-studentovi-neprisel-domu-ze-skoly-1ft-/vary-zpravy.asp?c=A101023_155241_vary-zpravy_trr
http://zpravy.idnes.cz/trilety-chlapec-se-ztratil-v-hradku-na-liberecku-patra-po-nem-vrtulnik-i-psi-1by-/krimi.asp?c=A101021_190721_krimi_jba
http://zpravy.idnes.cz/policie-zacala-hledat-jedenactiletou-divku-ze-zizkova-nevratila-se-domu-1op-/krimi.asp?c=A101020_220954_krimi_abr


Tohle je jen zlomek toho všeho...Denně se to číslo pohybuje okolo 20ti...Média těď mluví téměř o každém. Jaká se to asi strhla lavina?

V takové panice je jenom otázka času, kdy se objeví někdo, do začne mluvit o očipování dětí. Opět pod záminkou bezpečnosti.


Lépe dítě očipovat než o ně přijít, myslí si Zuzana Baudyšová

Ochrání děti čipy? Teprve milimetrové budou atraktivní, říká biotechnolog


V anketě ve zmíněných článcích už docela velké číslo kliklo na ANO, i když vede NE (to jsou asi ti rozumní rodiče).

Pravda za zneužíváním dětí


Žádné komentáře