9/11 a NWO

Novinky

Spojitost mezi atentátem na Ahmadinežáda a horkem v Rusku

Tohle je jen spekulace, takže to nemusí být pravda.

Jak jistě víte, v Rusku řádí enormí horka a požáry, v Číně a Pákistánu záplavy, prostě jako by se celý svět zbláznil.....Ale my už dobře víme, že náhody na 90% neexistují, pokaždé se objeví spekulace, jako by na tom něco pravdy bylo, jaká náhoda, že....?

Nedávno jsem četl článek na blogu orgoneta o možném zásahu klimatických zbraní v Rusku a Číně a tak si říkám, že je to zajímavé. Ne jako z pohledu přírody a takových těch věcí, ale z pohledu námi známého zákeřného plánu.

Jak jistě víte, včera svět obletěla zpráva o pokusu o antenát na Íránského prezidenta, který Irán nepotvrdil a nakonec se vše změnilo ve "výbuch pyrotechniky". Ahmadinežád moc dobře ví, o co jde a nenechal se vyprovokovat, ten člověk moc dobře ví co dělá. Kdyby dejme tomu řekl, že USA a Izrael se ho pokusili zabít, nikdo by mu nevěřil, to on by byl blbec. Už byla spousta pokusů o atentát na prezidenta a nikdo nikdy přece neřekl, že za to můžou USA nebo CIA. Jak říkal tzv. Ekonomický hitman John Perkins - první pokus je zkorumpovat vládu tak, že svrhne režim, to se ale nepovedlo....Druhý je atentát....A třetí přichází armáda....Zprávy o útoku na Irán se šíří už pár let, ale v současné době je k tomu nejblíž.

A jak do toho zapadají ty klimatické změny?

USA se chystají napadnou Irán, to je jisté, ale taky se může stát, že Iránu půjde pomoct Rusko a Čína. V tomto případě by nešla....Proč? Protože jejich armády zoufale bojují s přírodními živly u sebe doma, tak se přece nebudou starat o válku....Víme také, že tihle lidé pokaždé využili událost k více věcem, než jen k jedné, vždy za vším byly peníze a utlačování a otročina a válka...


Říkám a píšu, že to je jen spekulace, to mně osobně napadlo, takže to nemusíte brát vážně.


Žádné komentáře