9/11 a NWO

Novinky

Smrt Dr.Kellyho: Osobní věci neobsahovaly otisky prstů

Poté, co policie přiznala, že dvě osobní věci u jeho těla (mobil a hodinky) neobsahovaly otisky prstů, se opět strhla vlna otázek ohledně smrti Dr.Kellyho.

Zpráva přináší další věci bez otisků na místě, kde bylo tělo nalezeno - nůž, kterým si údajně podřezal zápětí, krabička léků a láhev vody.

Předpokládalo se, že otisky na noži možná nebyly nalezeny díky oblepené rukojeti páskou. Policie teď ale potvrdila, že nůž žádnou pásku neměl neměl.

Dr.Kelly spáchal sebevraždu v roce 2003 poté, co byl BBC zveřejněn jako hlavní zdroj zprávy, která obviňovala vládu Tonyho Blaira ze lží ohledně války v Iráku. Nebylo provedeno žádné soudní ohledání. Místo toho, vyšeřování vyvodilo, že se sám zabil v lese poblíž svého domu v Oxfordu.

Z dalšího odhalení ze zákona pro svobodný přístup k informacím vyplývá, že policie přiznává fakt, že stále nevím, komu patří hodinky u jeho těla. Dokonce se ano neobtěžovali zeptat příbuzných Dr.Kellyho, jestli mu patří.

Expert na otisky prstů Peter Swann včera volal po znovu-ohledání nalezených věcí. Policie také odmítá říct, jestli je vyšetřování uzavřeno, jen přiznávájí, že šetření je "zcela kompletní".

Sestřenice Dr.Kellyho: "Nikdy to nebyla sebevražda"
Na krabičce smrtících léků Dr.Kellyho se nenašly otisky prstů

Inspektor OSN: "Dr.Kelly byl na seznamu smrti".

"S tělem Dr.Kellyho se hýbalo". tvrdí záchranář.

Žádné komentáře