9/11 a NWO

Novinky

Smrt Amy Winehouse: Žádné drogy a byla ve formě


Smrt Amy Winehouse: Soused slyšel křik a skučení

Už to budou dva dny, co bylo v tělo soulové zpěvačky Amy Winehouse nalezeno v jejím londýnském domě a policie stále nemá jasno, proč vlastně slavná skandalistka musela zemřít.

Amy byla proslulá svým divokým a sebezničujícím životním stylem, všichni včetně přátel proto usuzovali, že se nejspíš předávkovala drogami.

Tato hypotéza ale dostala vážné trhliny. V jejím tříposchoďovém domě totiž podle deníku The Sun nebyly nalezeny žádné stopy po drogách.

Ještě více udivuje skutečnost, že Amy den před skonem vyšetřil lékař a neobjevil žádné důvody k obavám o její zdraví. Jasno do záhady můžou přinést až toxikologické analýzy, na jejichž výsledky ale může policie čekat i týdny. Do té doby zpěvaččinu smrt vyšetřuje jako „nevysvětlenou“.

http://www.super.cz/3482-otazniky-kolem-smrti-amy-winehouse-v-jejim-dome-nebyly-stopy-po-drogach-den-predtim-byla-ve-forme.html
Tato fotografie byla vyfocena před několika lety. Všimněte si toho Mickey Mouse vedle.

Pod tím je 6ti letá Amy oblečená jako Mickey Mouse.


A poslední foto je fotografie malé Amy se sovou.

[amydead1.thumbnail.jpg]
http://img102.imageshack.us/img102/9369/cci1708200800000hp8.jpg
[amy-winehouse-owlrs.jpg]Tento úryvek z článku z 22.června je zajímavý:

Zpěvačka Amy Winehouse byla údajně tlačena na pódium svými bodyguardy během vystoupení v Srbsku.....Kapela Zemlja Gruva byla také přítomna a jeden z její členů Ana Zoe Kida řekl Britským novinám The Sun: "Čtyři Britští bodyguardi ji museli tlačit na pódium. Nechtěla a dělala scény, snažila se jim utéct. Bylo to znepokojivé, očividně potřebuje pomoc." Nicméně mluvčí hvězdy odmítla tvrzení a řekla, že dobrovolně šla na pódium s přítelem.

http://www.metrolyrics.com/2011-amy-winehouse-reportedly-pushed-on-stage-by-bodyguards-while-in-serbia-news.html
Žádné komentáře