9/11 a NWO

Novinky

Skupina obviněná z útoku v Novém Dilí byla vytvořena tajnými službami


Smrtící bombový útok v Novém Dilí je připisován obvyklému podezřelému - Al-Kájdě. "Úředníci říkají, že vyšetřují přiznání zodpovědnosti militantní skupiny Harkat-ul-Jihad Islami (HUJI) - napojené na Al-Kájdu se základnami v Pákistánu a Bangladéši." uvedla Reuters.

Způsob provedení útoku u nejvyššího soudu v Indickém městě také zvedá podezření: "Útok za denního světla na takovém místě, kde je nedostatek CCTV kamer a kde jsou vadné bezpečnostní skenery, rychle vede kritiky k otázce připravenosti úřadů, zvláště, když přichází výročí útoků z 11.září 2001 ve Spojených státech."

Zbývající část článku zdůrazňuje nedostatek bezpečnostní připravenosti vlády a opakovaně zdůrazňuje výročí 11.září.

Nezmiňuje ale spojení Harkat-ul-Jihad Islami s tajnými službami. Harkat-ul-Jihad Islami (HUJI) je výtvor války CIA proti Sovětskému svazu v Afghanistánu.

“Navádění do formy radikálního islámu Bin Ládina a ztalibanizované milice HuJI Pakistan, vracející se Mudžahedýni vytváří vedlejší jednotku HuJI Pakistan v Bangladéši,” napsal R. Upadhyay pro South Asian Analysis Group. HUJI byl zformována s “pomocí ISI a pod patronátem radikálních islamistů." včetně vlády Saudské Arábie.

HUJI je spojována s Jaish-e-Mohammed (JEM), Lashkar-e-Taiba (LET) v Pákistánu a Al-Kájdou -  vše vytvořeno tajnými službami. Nazývá se “Bangladéšský Taliban." Původní Taliban v Afghanistánu a Pákistánu byl takí vytvořen ISI a CIA pod patronátem Saudské Arábie.

Útok v Indii nastal, jak se blíží 11.září a FBI a Vnitřní bezpečnost vydali amorfní "upozornění" o hrozbě Al-Kájdy v letectví.

http://www.infowars.com/group-accused-in-new-delhi-bombing-created-by-intelligence-agencies/
Žádné komentáře