9/11 a NWO

Novinky

Sirta čelí genocidě


Nálehavé volání lidem z celého světa, aby začali jednat a zavolali médiím a organizacím, aby se obrátili proti zatím dalšímu připravovanému masakru rebelskou aliancí žoldáků, teroristů a vyhoštěných monarchistů s podporou NATO, což porušuje mezinárodní práva.

Libyjské město Sirta a jeho vytrvalí obyvatelé projdou obrovskou genocidou a znovu to bude daleko od západních kamer.

Sirta je v obležení, bez jídla a bez vody a NATO se připravuje spáchat masovou vraždu, využívá absenci médií, připravují se na přivedení obrovského počtu zločinců, žoldáků a zakázaných zbraní.

Je nutné varovat svět, je to jediný způsob pro nás v dalších zemích svobodného světa, zvláště v hlavních městěch členských měst a jejich ambasád přilákat více médií a protestovat proti této nehorázné válečné agresi proti Africké nejbohatší a nejmírumilovnější zemi.

Sirta 1.září oslavovala Libyjský revoluční den

1.srpna 1969 plukovník Muammar Kaddáfi a jednotní důstojníci převzali moc v krvavém převratu po zkorumpovaném králi Idrisi a dalších 10 let pracovali na tom, aby dali Libyi suverenitu a ovládli její národní bohatství než v roce 1979 od moci odejdou, dva roky po vytvoření přímého demokratického systému Jamahirya spuštěném 2.března 1977.

Každý libyjec tuto událost, která byla prvním krokem k jejich svobodě, oslavoval. Tady jsou obrázky ze Sirty:Na opakované komentáře učiněné lídrem Kaddáfim a Saífem v nedávných vysíláních, libyjský mluvčí médií Jamahiriyi Dr.Moussa Ibrahim řekl: "Přechodná rada a ozbrojené gangy neovládají zemi. Naše armáda pořád ovládá spoustu regionů v Libyi...V blízké budoucnosti budeme schopni získat Tripoli a další města zpět.

"Bitva je daleko od konce ... Můžeme jí velet z ulice do ulice, z domu do domu."

Zopakoval obvinění, že Abdel Hakim Belhadj, vojenský velitel NTC pro Tripoli je u kamarádů v Al-Kájdě a stoupenec, Dr.Ibrahim řekl: "Proboha, Tripoli je vedeno....velice známým lídrem Al-Kájdy."

"Je to hvězda terorizmu." dodal v komentářích, které můžou rezonovat s některými ze západu, kteří se obávají o roli islamistického hnutí v arabském jaru a kdekoliv jinde proti sekulátním autokratům.

"Občané západu musí pochpoit, že jejcih politici...pracují s těmi nejhoršími složkami.

"Al-Kájda bojuje s NATO proti nám."

Dr.Ibrahim řekl, že boj může pokračovat i kdyby NTC a její západní spojenci nepřijali okno příležitosti vyjednávat hned s libyjským vedením: "Musí s námi vyjednávat....jinak nikdy nebudou mít zemi k vedení."

Neschopnost brzy nemluvil by mohla vést k "totální válce, nejen v Libyi." řekl Dr.Ibrahim. "Bůhví, jaké následky to bude mít pro Evropu a severní pobřeží Středozemního moře."

Také bojovné řeči od Muammara Kaddáfiho byly za posledních šest měsíců agrese vedené NATO proti mírumilovné libyjské Jamahiriy neustálé a pořád si užívá 90% pdopory od libyjců a rostoucí celosvětovou mezinárodní podporu.

Analytici věří, že hrozba irácké vzpoury je opravdová, stejně tek, že se elementy z Al-Kájdy můžou obrátit na své západní šéfy.

Dr.Moussa Ibrahim trvá: "Během pár týdnů, pár měsíců, dokonce i let, budeme mít Libyi zpět pod kontrolou lidí."

http://mathaba.net/news/?x=628485
Žádné komentáře