9/11 a NWO

Novinky

Šéf TSA Pistole by měl čelit obviněním za lhaní zákonodárcům

TSA pořád prohledává malé děti i přes tvrzení, že tuhle politiku v loni zrušili.

Šéf TSA John Pistole byl opět přistižen při lži Američanům poté, co TSA otevřeně porušila svou politiku o prohledávání dětí v případě 6ti letého chlapce cestujícího do Disneylandu, ten se po ruční prohlídce TSA naštval.

TSA poprvé v listopadu oznámila, že “vylučuje prohlídky dětí pod 12 let."

“Slyšeli jsme obavy, které byly vyjádřeny a souhlasíme, že by děti pod 12 let neměly být prohledávány." řekl Pistole v Tady Show na NBC asi před 9ti měsíci.

I přes tuhle údajnou změnu v politice, TSA pokračovala v porušování vlastních pravidel a prováděla prohlídky u dětí, včetně Anny Drexelové z Bowling Green,, která byla v dubnu vystavena plné prohlídce agentem TSA. TSA také obhajovala akce dvou ze svých agentů, kteří byli v květnu vyfoceni, jak prohlíží  8mi měsíční dítě na mezinárodním letišti v Kansasu, trvdila, že se drželi předpisů.

Už po dávno oznámené a pak porušené změně vlastní politiky při několika příležitostech, opakovala TSA stejné triky na vrcholu kontroverze prohlídek v Texasu ve snaze zmaření dopadu, který byl vznikl pod zákonem vylučujícím invazivní snímací metody provedené po celém státě.

Během schůze Výboru senátu pro vnitřní bezpečnost a vládní záležitosti 22.června řekl Pistole zákonodárcům: “Změnili jsme politiku tak, že budou snahy vyřešit to bez prohlídky." a dodal, že pravidla mají platit pod 12 let.

Nicméně, během 24 hodin po změně bylo tohle pravidlo porušeno poté, co byl 6ti letý kluk ručně prohledán 2x na letišti SeaTac ve Washingtonu. Chlapec byl se svou rodinou na cestě do Disneylandu, když byl vyveden z řady na prohlídku, agenti TSA prohlídku ospravedlňovali obavami o jeho videokonzoli, která už dávni prošla přes rentgen.

"Zacházeli s ním jako s teroristou - vždyť je mu 6 let." řekl jeho tec Alex Long King5 News.

Okamžitě po prohlídce začal chlapec brečet a řekl své matce Jenine Michaelis, že už do Disneylandu nechce. Michaelisová si nebyla jistá, jak reagovat, své dítě učila, aby bylo ostražité na cizince dotýkající se jeho těla.

“Všichni jsme mluvili s našimi dětmi o nevhodném dotýkání - nikdo by se vás neměl dotýkat pokud nechcete." řekla.

“Neměli jsme čas s ním o tom mluvit."

Šéf TSA John Pistole o tomto problém veřejně lhal Američanům hned dvakrát. Podruhé to bylo před zvolenými senátory.

Minimálně by měl být vyhozen z práce, měl by také ale čelit obvinění z lhaní zákonodárcům.

Hráč MLB Roger Clemens v současnosti stojí před soudem za křivou výpověď, za falešné tvrzení a překážení Kongresu poté, co lhal zákonodárcům o užívání steroidů, Clemens lhal o využívání drog, zatímco Pistole lhal o federální politice, která ovlivňuje všechny Američany.

Pistole už jasně Američany podvedl minimálně dvakrát. Poté, co řekl zákonodárcům, že dětské prohldíky byly odstraněny, TSA je pořád praktikuje. Pistole by měl čelit obvinění z křivé výpovědi, falešných tvrzení a překážení kongresu stejně jako Clemens.
http://www.prisonplanet.com/tsa-chief-pistole-should-face-felony-charges-for-lying-to-lawmakers.html
Žádné komentáře