9/11 a NWO

Novinky

Šéf Ruské FSB: Internet je nebe pro teroristy


Šéf Ruské fedrální tajné služby, hlavního následníka KGB během sovětské éry, řekl státní agentuře RIA Novosti, že se globální teroristé aktivně spojují s novými médii.

“Aktivita spousty teroristických organizací je prováděna nezávisle od Al-Kájda a Bin Ládina. Jejich lídři používají média a internet, aby se propagovali." řekl Alexander Bortnikov na schůzce šéfu tajných služeb, oznámila Ruská zpravodajská agentura.

Bortnikov řekl, že “internet je univerzální nástroj pro teroristy k přitáhnutí, rekrutování a učení nových členů a také k plánování a koordinování teroristické aktivity."

Podle Bortnikova, prevence aktivity spojené s terorismem přichází od internetu, ten bude projednáván na scůzkách FSB následující tři roky.

Ačkoliv nebyly poskytnuty detaily, můžeme předpokládat, že Rusko učiní aktivní roli v zavření webových stránek a internetového spojení skupinám a lidem považovanými za teroristy.

Bortniknovy obavy byly podtrženy Michaelem Leiterem, ředitelem Národního centra pro boj s terorismem. Leiter tento týden řekl, že je pro vládu důležité zaútočit a přerušit aktivitu domácích teroristů na internetu. Řekl, že pohledy na První dodatek a soukormí "povolí" až Američané pochopí hrozbu teroristické propagandy vysílaní přes internet.

http://www.infowars.com/russian-fsb-boss-internet-a-haven-for-terrorists/
Žádné komentáře