9/11 a NWO

Novinky

Šéf MMF zřejmě sexuálně obtěžoval pokojskou


U těchto věcí člověk nikdy neví...Tenhle čin je často využíván jako zničení nepohodlného, ale také často používán mezi elitáři.

Americká policie v sobotu vzala do vazby šéfa Mezinárodního měnového fondu (MMF) kvůli obvinění, že sexuálně napadl hotelovou pokojskou. Ta byla s drobnými zraněními převezena do newyorské nemocnice. Informoval o tom mluvčí newyorské policie. Hlavní ředitel MMF a pravděpodobný kandidát v prezidentských volbách ve Francii Dominique Strauss-Kahn byl zadržen na newyorském mezinárodním letišti Johna F. Kennedyho, odkud měl letadlem společnosti Air France odletět do Paříže. MMF se k incidentu odmítl vyjádřit.

Podle mluvčího policie Paula Brownea šéfa MMF ze sexuálního napadení obvinila dvaatřicetiletá pokojská z hotelu Sofitel na newyorském Times Square, kde se incident údajně stal. Šéfovi MMF prý hrozí obvinění z pokusu o znásilnění, omezování osobní svobody a sexuálně motivovaného trestného činu.

Dvaatřicetiletá žena úřadům sdělila, že do hotelového pokoje vešla v sobotu kolem 13:00 místního času. Strauss-Kahn prý vyšel nahý z ložnice, strhl ji na zem a pokusil se ji donutit k orálnímu sexu. Ženě se však podařilo utéct. Personál hotelu pak zavolal policii. Strauss-Kahn mezitím hotel opustil, údajně bez mobilního telefonu a osobních věcí. "Zjistili jsme, že je na palubě letadla Air France. Letadlo pozdrželi a Strauss-Kahn byl zajištěn a vzat do vazby kvůli výslechu," řekl policejní mluvčí Browne. Pokojská byla s drobnými zraněními převezena do newyorské nemocnice.

Strauss-Kahn byl v roce 2008 vyšetřován kvůli údajnému zneužití služebního postavení v souvislosti s intimním vztahem se svou podřízenou. V říjnu toho roku se v této aféře omluvil za "chybný úsudek", popřel však, že zneužil své funkce.

http://www.ct24.cz/svet/124053-sef-mmf-zrejme-sexualne-obtezoval-pokojskou/

Žádné komentáře