9/11 a NWO

Novinky

Sedmkrát zabitý, a přesto žije


Mahsúd na videu varuje, že pákistánský Taliban je s to zaútočit i třeba v New Yorku, což mainstream a mnozí politici považovali za přiznání odpovědnosti za neúspěšný pumový útok z počátku května. Policie sice už zadržela muže pákistánského původu, nicméně američtí i pákistánští představitelé vyjadřují silné pochybnosti, že by pákistánský Taliban měl s bombou v automobilu na Times Square cokoli společného.

Velení pákistánského Tahrík e Taliban Hakímulláh převzal poté, co při americkém náletu zahynul předchozí šéf TTP Bajtulláh Mahsúd. Rychle si vydobyl respekt schopného vůdce, kterému na gloriole nesmrtelného bojovníka přidalo i to, že Američané už několikrát „potvrdili" jeho zabití - jednou loni na počátku září, pak dvakrát v srpnu, pak 14. ledna při americkém náletu, koncem ledna měl být zabit v Urakzáji a nakonec měl zhynout ještě v únoru. Celkem byl zabit už nejméně sedmkrát - a stále žije!


http://czechfreepress.cz/index.php?option=com_content&view=article&id=2147:hakimullah-mahsud-sedmkrat-zabity-a-pesto-ije&catid=111:valky&Itemid=506
Žádné komentáře