9/11 a NWO

Novinky

Saíf al Islám Kaddáfi: Armáda je v dobrém stavu, odpor bude vítězný

Včerejší řeč Saífa.

Ujišťují vás, že jsme v pořádku a na bitevním poli vítězíme a brzy budeme na Zeleném náměstí.

Osobně jsem navštívil některé oblasti na předměstí Tripoli a viděl jsem uíkat ozbrojené gangy a lidé se nemusí bát, protože tohle jsou zbabělci bez morálky a vedení.

Máme zprávu, že v Bani Walid byla schůzka vůdců kmenů a nepřijíamjí vydírání od ozbrojených gangů a jsou připraveny krysy konfrontovat.

Libyjci by měli jít do ulic a konfrontovat ozbrojené gangy a nebát se, protože armáda je v dobrém stavu a kmeny jsou pevné a oddané.

Sirta je připravena k boji mas proti kriminálním gangů, které jsou teď kryty NATO s scházejí před Sirtou, aby provedli útoki. Lidé jsou hrdí a budou bojovat.

Žodláci NATO bojují jen pro peníze. My libyjci bojujeme pro naši zemi a vyhrajeme, protože za svou zemi bojujeme.

Řekl také, že země NATO byly do této války zmanipulovány USA a jsou nepřijati.

Skončil tím, že vítězství je blízko a že budeme bojovat až do vítězství nebo mučednictví.


Mluvím k vám z oblasti okolo Tripoli, chci jen všechny libyjské bratry ujistit, dnes jsem šel do Azizia. Setkali jsme se tam s lidmi a s kmeny Warshfana Tribe a Aldawahi Alarbaa a v některých oblastech okolo Tripoli jsem potkal spoustu lidí. Díky bohu jsme v pořádku a pořád bojujeme a vítězství bude vyhlášeno. Také jsme slyšeli, že kmen Warfalla uspořádal schůzi, protože jim krysy vyhrožují, rozhodli se, že proti nim budou bojovat. K čertu s NATO. Ačkoliv NATO zabilo spoustu nevinných lidí a Fezzan pořád odolává -- měli také schůzi a rozhodli se, že se nikdy nevzdají.

Ke krysám, které vyhrožují lidem v Sirtě -  OK pojďte! Mají tam 20 tisíc dobrovolníků připravených k boji, lídr je také v pořádku, stejně jako my všichni, nemějte strach.

Mám také zprávu pro lidi v Albeida, Toubrok , Zliten a Tripoli. Říkám vám, běžte teď, nepropásněte šanci, zaútočete na krysy hned. Musíte proti nim bojovat ve dne i v noci, každý je Kaddáfi. Každý je Saif Islam, každý je Khamis. O Bab Azizia  - jste lháři, protože Bab Azizia je zničena úplně, protože jste ji napadli 64 krát, vstup nebo výstup do něj nic neznamená, zaměření na toto místo má jen lidi zmást. Říkám vám, že vaše armáda je v pořádku a kmeny stále také. Volal jsem všem kmenům a odpovědi, které jsme dostali byly "ať jsou k čertu, nikdy ne nevzdáme".

NATO brzy odejde. A je velký pokrok, že jsme zabili na cestě do Alshat žoldáky z Francie, Itálie, Británie a Kataru a budeme v tom pokračovat. A lidé se krysám vzdávají, aby ochránili své rodiny. O NATO - musíte být hloupí lidé, dokonci někteří lidé řekli, že jsou v Tripoli lídři z Al-Kájdy a vy je podporujete.

Dnes jsem šel ke kmenům Warshfana a ve všech směrech jsem nenašel žádné krysy, bojí se a nenašel jsem je i dokonce v některých oblastech Tripoli. Říkám Bosliem a Alhadba, připravte se. Vítězství nebo mučednictví.

http://mathaba.net/news/?x=628431


Žádné komentáře