9/11 a NWO

Novinky

Saeed Sheikh si ve vězení vede dobře....


Omar Saeed Sheikh plánoval vraždu z pakistánského vězení - zprávu přinesl 18.prosince The Long War Journal: "Omar Saeed Sheikh plánoval zabít Pákistánského bývalého prezidenta a prý by také mohl být komplic ve vraždě vyššího Pákistánského protiteroristického úředníka.
Omar plánoval zabít bývalého predidenta Perveze Musharrafa a šéfa armády generála Ashfaqa Kiyaniho,když sedí ve vězení v  Hyderabadu za vraždu  reportéra Wall Street Journal Daniela Pearla, napsal.Vyšší američtí úředníci potvrdili pro The Long War Journal Omarovu roli organizátora,což The News popsal jako 'tajnou teroristickou síť.

Z vězení , Omar volal Musharrafovi na jeho osobní číslo uprostřed listopadu a ohrožoval jeho život."Jdu po tobě,buď připraven zemřít," mu údajně řekl. Plán zahrnoval přepadnout Musharrafův konvoj,když pojede mezi Domem armády v Rawalpindi a jeho farmou v Islamabadu nebo také odpálit most při cestě na letiště.

Omar také volal vysloužilému Majoru Generálovi Faisalu Alavimu, dřívějšímu  veliteli speciální pákistánské bezpečnostní skupině, jen pár dní před jeho smrtí, 22.listopadu 2008.Není zcela jasné, zda Omar stojí za touto vraždou , vyšší americký úředník řekl The Long War Journal: "Podezříváme ho."

Nutno dodat,že Sheikh stále čeká na definitivní rozsudek(díky jeho napojení na ISI se protahuje soud)
.
Žádné komentáře