9/11 a NWO

Novinky

S pomocí CIA se New Yorkská policie tajně přesunula do muslimských oblastí


Od teroristických útoků z 11.září 2001 se NYPD stalo jednou z nejagresivnějších domácích výzvědných agentur. Dlouhodobé vyšetřování Associated Press odhalilo, že NYPD operuje daleko za hranicemi a útočí na etnické komunity způsobem, které porušují ústavní práva, když je provede federální vláda. A to provádí s neslýchanou pomocí od CIA v partnerství, které rozmazává línii mezi zahraničním a domácím špehováním.

Městká rada, která oddělení financuje, ani federální vláda, která přispívá miliony dolarů ročně, neřekli, co přesně se děje.

Oddělení poslalo týmy policistů v utajení, známé jako "hrábě" do menšinových čtvrtí jako součást programu lidského mapování, podle lidí zúčastněných v programu. Sledují každodenní život v knihovnách, kavárnách a nočních klubech. Policie také využívá informátory, známé jako "mešitoví patolízalové" ke sledování kázání, i když není žádný důkaz o ničem špatném, policisté z NYPD dohlíží na imamy a shromažďují informace o řidičích taxi a pouličních prodavačích jídla,což jsou práce často prováděné muslimy.

http://www.boston.com/news/nation/washington/articles/2011/08/24/with_cia_help_nypd_moves_covertly_in_muslim_areas/?rss_id=Boston.com+--+Latest+news
Žádné komentáře