9/11 a NWO

Novinky

Ruská zpráva potvrzuje, že 70-80% Libye je stále pod kontrolou Jamahiriyi


Podle zprávy jsou rebelové drceni na všech frontách, v některých případech dokonce bojují mezi sebou.

Zpráva Eugena Gajvoronskyho, která se objevila v ruštině potvrzuje, co jsme celou dobu říkali. To, že libyjská Jamahiriya zůstává a ovládá většinu Libye a že libyjská armáda a obranné složky zůstaly nedotčené, odpor vedený Muammarem Kaddáfim a jeho syny a pozoruhodně jeho dcery Aishy, která je vojákem oddaným zničit Al-Kájdu, pokračuje.

Tady je velmi hrubý překlad Ruské zprávy:

Tripoli: Zde se bojuje, používá se dělostřelestvo v jihozápadních předměstí. V Salah Edden byly zničeny tři jeepy NATO 6ti střelami z děl. Postup nastává v jižní oblasti Azzawiya těžce ozbrojenými vojáky Khamise Kaddáfiho.

Bani Walid: Po selhání přemluvit šejky a vůdce kmenů Bani Walid se krysy rozhodly na město v tuto dobu neútočit. Ochránci Bani Walid si jsou jistí svých schopností a rozhodli se bojovat proti koloniální koalici až do konce.

Bylo zde 7 různých zpráv o počtu NATO-rebelů, kteří se pokoušeli obléhat Bani Walid. Včera také bylo zjištěno, že zde byl neúspěšný útok na město NATO-rebelskou aliancí, která vyústila v destrukci stovek NATO-rebelů ochránci města.

Konvoj NATO-rebelů byl přepaden a 14 lidí bylo zabito.

Sirta: Bombardování města je non-stop. Zdroje jídla byla bombardovány NATO. Vzdálené město je obleženo, jen mužům je dovoleno ven a pak jsou zastřelení nebo uvězněni, ženy a rodiny jsou tlačeni zpět. Tohle je neuvěřitelný válečný zločin nechat vyhladovět a zemřít žízní celé město a bombardovat ho ze vzduchu se střelami a zvukovými bombami. Kde je mezinárodní rozčílení a kde je mediální zpravodajství o obležení? Bylo také uvedeno, že stovky lidí byli zmasakrovány během bombardování modliteb na konci Ramadánu. Celé město platí cenu pomalou bolestivou smrtí za to, že se odmítají vzdát demokracie a oddanosti Muammaru Kaddáfimu, který z tohoto města pochází.

V Azzawiya se bojuje. ITAR-TASS poskytli zprávy o zločinech spáchaných NATO-rebely ve městě. Tvrdí se, že Libyjské obranné složky používají taktické střely SCUD proti NATO-rebelům v Misratě.

Benghazi: Je těžší říct, co se děje v Benghazi.  Mezi čtyřmi centry moci v Cyrenaica (na východě Libye) existuje sociální chaos: mezi kmenem Obeid, kmenem Haruba, islamistickými gangy a žoldáky ze středního východu (z Kataru, Jordánska, Tuniska, Egypta atd.). Zdá se, že chaos dosáhl kritického bodu. Jsou zprávy o různých potyčkách mezi různými složkami NATO-rebelů a dokonce i využití letecké síly NATO proti NATO-rebelům v Benghazi.

Je možné, že se kmeny Cyrenaica rozhodly, že je čas osvobodit celou Libyi a připojit se k únii kmenů, které podporují libyjskou Jamahiriyu. Vítr změn fučí ve prospěch Muammara Kaddáfiho a Jamahiriyi.

Alžírsko: Alžirsko se chystá do Libye poslat humanitární pomoc. Syrští a Alžírští hackeři napadli stránky Al-Jazeery, která slouží emírovi z Kataru, kde také sídlí, emír je podle zběhlíků od diktátora zaplacený prostitut Hillary Clintonové. Vlády Mali a Nigeru se obávají přítomnosti ozbrojených mužů, kteří možná destabilizují jejich oblasti, zatímco se Afrika chystá poslat do Libye podporu, aby zahnali Al-Kájdu vedenou NATO.

Posledních 72 hodin libyjská armáda zabila minimálně 128 rebelů a zničila 25 vozidel, včetně dvou tanků, píše se ve zprávě. Podle různých odhadů 70-80% libyjského území je pořád pod kontrolou libyjské armády a kmeny jsou věrné plukovníku Kaddáfimu, vyvodila zpráva.

http://www.mathaba.net/news/?x=628591
Žádné komentáře